👾 Майнінг Chia: прилад SSD не матиме гарантійного обслуговування

Čytaty latynkoju
👾 Майнінг Chia: прилад SSD не матиме гарантійного обслуговування

Гарантійне обслуговування SSD

Китайська компанія Galax не надаватиме користувачам гарантійне обслуговування SSD, якщо його використовуватимуть для майнінгу криптовалют Chia.

Новий альткоїн? Альткоїни як різновид криптовалют Chia видобувається без допомоги ASIC-майнерів, а завдяки SSD накопичувачу.

Криптовалюта буде доступна для торгівлі з 3 травня, але її майнінг вже викликав великий попит на жорсткі диски та твердотілові накопичувачі великої місткості в Азії.

Читайте також: 😎 Німеччина дозволить інституційним фондам інвестувати в криптовалюту

Попит на SSD

Популярність криптовалюти зростає, на це відреагували компанії та споживачі. Наприклад, продажі SSD від Adata збільшилися на 500% в порівнянні з попереднім місяцем.

У компанії стверджують, що вони старанно працюють через зростання попиту на твердотілові накопичувачі. Проте, відзначають брак SSD.

Для купівлі/продажу криптовалют рекомендуємо:

Binance

Найбільша світова крипто-біржа з величезним вибором криптовалют

Раніше редакція Na chasi / Crypto повідомляла, що китайські майнери використовують? Майнери в Китаї добувають криптовалюту завдяки SSD-накопичувачу SSD-накопичувач для видобутку криптовалюти Chia.

Для старту майнінгу необхідно мати жорсткий диск мінімум на 1 Тб. Розробники підкреслюють, що термін служби жорсткого диска SSD менший, ніж відеокарт. Адже божевільна кількість операцій, таких як видобуток Chia, сильно впливає на термін служби SSD.