fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🤪 Майнери в Китаї добувають криптовалюту завдяки SSD-накопичувачу

🤪 Majnery v Kytaї dobuvajuť kryptovaljutu zavdjaky SSD-nakopyčuvaču
Для старту майнінгу необхідно мати жорсткий диск мінімум на 1 Тб.
Dlja startu majningu neobhidno maty žorstkyj dysk minimum na 1 Tb.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Новий спосіб майнінгу. Китайські майнери вирішили використовувати SSD-накопичувач для видобутку криптовалюти. Цей метод не потребує ASIC або відеокарт. Новий криптовалютний проєкт називається Chia. Розробив його Брем Коен, автор протоколу обміну файлами BitTorrent і однойменної програми. Продавши BitTorrent Джастіну Сану, він вийшов на ринок блокчейну і запустив майнінг Chia. Однак повідомляють, що поки не можна торгувати криптовалютою Chia, тільки її видобувати. Читатйте також: 👏 Вперше в Китаї використали цифровий юань для оплати квитка на літак. Які об’єми необхідні. Видобуток заснований на жорстких дисках. Для старту майнінгу необхідно мати жорсткий диск мінімум на 1 Тб. Але краще, щоб жорсткий диск був 10 Тб об’єму. За словами розробників, майнінг Chia є нішевою групою, тому багато людей поки не беруть участь. Коли популярність на майнінг Chia зросте, вимога до обсягу жорсткого диска збільшиться. Розробники підкреслюють, що термін служби жорсткого диска SSD менший, ніж відеокарт. Адже божевільна кількість операцій, таких як видобуток Chia, сильно впливає на термін служби SSD. Редакція Na chasi / Crypto повідомляла, що обвалився хешрейт майнінг-пулів через масове відключення електроенергії на північному заході Китаю. Деякі пули за останню добу втратили понад 35% потужності.
Реклама 👇 Замовити

Новий спосіб майнінгу

Китайські майнери🤪 Майнери в Китаї добувають криптовалюту завдяки SSD-накопичувачу 1⛏ Майнінг ферми: як, для чого, скільки коштують? вирішили використовувати SSD-накопичувач для видобутку криптовалюти. Цей метод не потребує ASIC або відеокарт.

Новий криптовалютний проєкт називається Chia. Розробив його Брем Коен, автор протоколу обміну файлами BitTorrent і однойменної програми. Продавши BitTorrent Джастіну Сану, він вийшов на ринок блокчейну і запустив майнінг Chia.

Однак повідомляють, що поки не можна торгувати криптовалютою Chia, тільки її видобувати.

Читайте також: 👏 Вперше в Китаї використали цифровий юань для оплати квитка на літак

Які об’єми необхідні

Видобуток заснований на жорстких дисках. Для старту майнінгу необхідно мати жорсткий диск мінімум на 1 Тб. Але краще, щоб жорсткий диск був 10 Тб об’єму.

За словами розробників, майнінг Chia є нішевою групою, тому багато людей поки не беруть участь. Коли популярність на майнінг Chia зросте, вимога до обсягу жорсткого диска збільшиться.

Для купівлі/продажу криптовалют рекомендуємо:

Binance

Найбільша світова крипто-біржа з величезним вибором криптовалют

Розробники підкреслюють, що термін служби жорсткого диска SSD менший, ніж відеокарт. Адже божевільна кількість операцій, таких як видобуток Chia, сильно впливає на термін служби SSD.

Редакція Na chasi / Crypto повідомляла, що обвалився🤪 Майнери в Китаї добувають криптовалюту завдяки SSD-накопичувачу 2😢 Хешрейт майнінг-пулів обвалився через відключення електрики хешрейт майнінг-пулів через масове відключення електроенергії на північному заході Китаю. Деякі пули за останню добу втратили понад 35% потужності.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Джерело: finance sina

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: