🤩 Азійські блокчейн-організації об’єдналися в новий консорціум ASEAN

Čytaty latynkoju
🤩 Азійські блокчейн-організації об’єдналися в новий консорціум ASEAN

Нова блокчейн-асоціація ASEAN

Азійські блокчейн-організації об’єднали зусилля для розвитку галузі блокчейн? Розумний Ефір: розбираємось, що таке Ефіріум і створили консорціум ASEAN Blockchain Consortium, або ABC. До них ввійшли організації з Австралії, Сінгапуру, Малайзії, Таїланду, Індонезії та Філіппін.

Разом вони підписали меморандум про співпрацю в області блокчейну Азійсько-тихоокеанського регіону та освіти в цій галузі.

Захід проходив онлайн. Організації-учасники: Asosiasi Blockchain Indonesia, BAS, Філіппінська асоціація технологій розподіленого реєстру, Лабуанський міжнародний діловий і фінансовий центр, Таїландська асоціація операторів цифрових активів і Blockchain Australia (BA).

Читайте також: 💰 Coinbase Pro проведе лістинг стейблкоїна USDT

Важлива подія в блокчейн-індустрії

На заході був присутній старший радник міністра з економічних питань Індонезії Еді Прио Памбуді. Також брав участь головний спеціаліст з фінансових технологій Валютного управління Сінгапуру Сопненду Моханти.

Учасники меморандуму вважають, що ця ініціатива знаменує собою першу співпрацю між блокчейн-організаціями в Південно-Східній Азії та Австралії.

Для купівлі/продажу криптовалют рекомендуємо:

Binance

Найбільша світова крипто-біржа з величезним вибором криптовалют

Зростання цифрових активів і індустрії блокчейну величезне. Ми пишаємося співпрацею з нашими партнерами для подальшої підтримки зростання галузі здоровими та стійкими темпами

Чіа Хок Лай, співголова BAS

Також він зазначив, що співпраця забезпечить достатньо можливостей для інновацій. Запуск консорціуму відбувається на тлі наростального впровадження криптовалюти в цій області.

Раніше ми вже писали, що уряд США створить робочу групу для регулювання цифрових активів
? Уряд США створить робочу групу для регулювання цифрових активів

Для купівлі/продажу криптовалют рекомендуємо:

Binance

Найбільша світова крипто-біржа з величезним вибором криптовалют