💰 Уряд США виставить на аукціон понад $500 000 в біткоїнах

Čytaty latynkoju
💰 Уряд США виставить на аукціон понад $500 000 в біткоїнах

Черговий аукціон від уряду США

У п’ятницю, 23 квітня, відбудеться аукціон від Управління загальних служб США (GSA), в ході якого продадуть 9,45 BTC (за нинішнім курсом близько $530 тис.).

GSA заявляє, що на торгах без комісії буде продано 11 лотів біткоїнів? Які чинники впливають на курс біткоїна?. Аукціон відбудеться о 17:00 за Нью-Йорком. Він триватиме чотири дні — закриття в понеділок, 26 квітня о 17:00 за Нью-Йорком. Однак, в GSA відзначають, що є можливість продовжити час закриття для розміщення ставок в останню хвилину.

Для участі в аукціоні потрібна реєстрація на платформі GSA Auctions. Переможець торгів повинен мати цифровий гаманець для отримання криптовалюти. Заявляють, що GSA не проводитиме інспекцію, оскільки на торгах немає матеріальних активів.

Читайте також: 💵 DeFi-протокол Injective отримав $10 млн від венчурних гігантів

Що відомо про GSA

GSA — це незалежне агентство уряду США, яке допомагає в управлінні та підтримці основних функцій федеральних агентств. GSA постачає продукти, засоби зв’язку, транспорт і офісні приміщення федералам.

Через платформу GSA Auctions агентство продає зайві активи та устаткування, які знаходяться у федеральній власності. Вони продають автомобілі, комп’ютери, меблі та інше майно від імені федерального уряду.

Для купівлі/продажу криптовалют рекомендуємо:

Binance

Найбільша світова крипто-біржа з величезним вибором криптовалют

Агентство GSA вперше почало торгувати криптовалютою від імені уряду США на початку 2021 року.

Криптовалюта, безумовно, є одним з найбільш унікальних предметів, які коли-небудь пропонувалися для публічного продажу на нашій платформі GSA Auctions

Томас Мейрон, регіональний комісар Федеральної служби закупівель GSA

На сьогодні користувачі платформи GSA Auctions успішно придбали 7,5 BTC на двох аукціонах загальною вартістю $450,5 тис.

Раніше ми вже писали, що Binance Smart Chain досяг рекордного рівня транзакцій
? Binance Smart Chain досяг рекордного рівня транзакцій

Для купівлі/продажу криптовалют рекомендуємо:

Binance

Найбільша світова крипто-біржа з величезним вибором криптовалют