🤪 Майнери в Китаї добувають криптовалюту завдяки SSD-накопичувачу

Čytaty latynkoju
🤪 Майнери в Китаї добувають криптовалюту завдяки SSD-накопичувачу

Новий спосіб майнінгу

Китайські майнери⛏ Майнінг ферми: як, для чого, скільки коштують? вирішили використовувати SSD-накопичувач для видобутку криптовалюти. Цей метод не потребує ASIC або відеокарт.

Новий криптовалютний проєкт називається Chia. Розробив його Брем Коен, автор протоколу обміну файлами BitTorrent і однойменної програми. Продавши BitTorrent Джастіну Сану, він вийшов на ринок блокчейну і запустив майнінг Chia.

Однак повідомляють, що поки не можна торгувати криптовалютою Chia, тільки її видобувати.

Читайте також: 👏 Вперше в Китаї використали цифровий юань для оплати квитка на літак

Які об’єми необхідні

Видобуток заснований на жорстких дисках. Для старту майнінгу необхідно мати жорсткий диск мінімум на 1 Тб. Але краще, щоб жорсткий диск був 10 Тб об’єму.

За словами розробників, майнінг Chia є нішевою групою, тому багато людей поки не беруть участь. Коли популярність на майнінг Chia зросте, вимога до обсягу жорсткого диска збільшиться.

Для купівлі/продажу криптовалют рекомендуємо:

Binance

Найбільша світова крипто-біржа з величезним вибором криптовалют

Розробники підкреслюють, що термін служби жорсткого диска SSD менший, ніж відеокарт. Адже божевільна кількість операцій, таких як видобуток Chia, сильно впливає на термін служби SSD.

Редакція Na chasi / Crypto повідомляла, що обвалився? Хешрейт майнінг-пулів обвалився через відключення електрики хешрейт майнінг-пулів через масове відключення електроенергії на північному заході Китаю. Деякі пули за останню добу втратили понад 35% потужності.