Реклама

🤩 Tether (USDT) побив черговий рекорд: $40 млрд ринкової капіталізації

Čytaty latynkoju
🤩 Tether (USDT) побив черговий рекорд: $40 млрд ринкової капіталізації

Успіх Tether (USDT)

Найбільший у світі стейблкоїн Tether (USDT) побив свій особистий рекорд — його ринкова капіталізація злетіла до $40 млрд. Токен? Токенізуй мене повністю. Що таке токен виявився на четвертому місці в списку лідерів криптовалют.

Рік тому ринкова капіталізація Tether становила близько $4 млрд. Відтоді стейблкоїн продемонстрував винятковий приріст на 900%.

Tether

Також про це написав головний технічний директор Tether та Bitfinex Паоло Ардоіно на своїй особистій Twitter-сторінці.

?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1374735988325507073%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fcrypto-economy.com%2Ftethers-usdt-market-cap-sets-new-record-of-over-40-billion%2F

Tether і рішення Ілона Маска

Читайте також: 🤝 Binance оголосив про співпрацю з CapBridge Financial: що про це відомо

Оскільки Tether фактично є містком між фіатними та криптовалютами, не дивно, що новини про рекордну капіталізацію надійшли саме зараз. У середу курс біткоїна піднявся до рівня $57 тисяч після того, як генеральний директор Tesla Ілон Маск? Tesla за біткоїни. Ілон Маск анонсував продажі електрокару за криптовалюту оголосив, що тепер люди можуть почати купувати електромобілі компанії, використовуючи біткоїни. Це спричинило підвищену активність на торгах.

Попит на Tether зростає

За минулі роки USDT став важливою формою ліквідності в криптоіндустрії. USDT використовується ледь не на всіх платформах для покупки біткоїнів та інших цифрових активів.

Tether — це криптовалютний токен, який випустила компанія Tether Limited. Вона стверджує, що вартість на 20% забезпечується запасами доларів США, які зберігаються на банківських рахунках.

Для купівлі/продажу криптовалют рекомендуємо:

Binance

Найбільша світова крипто-біржа з величезним вибором криптовалют

Токен надає можливість використовувати стабільний цифровий актив стейблкоїн, курс якого прив’язаний до курсу долара. Таким чином, курс стейблкоїна не так швидко змінюється, в порівнянні з іншими видами криптовалют.