Реклама

🤑 На Binance додали новий платіжний метод — GEO Pay

Čytaty latynkoju
🤑 На Binance додали новий платіжний метод — GEO Pay

GEO Pay на Binance

Відтепер для користувачів з України є ще один метод депозиту та виводу грошей на Binance — GEO Pay. Переваги сервісу:

  • Безперебійність транзакцій: здійсніть операцію за інструкцією і ваші кошти буде зараховано якнайшвидше
  • Найвигідніші комісії: заощаджуйте ваші кошти при депонуванні та знятті гривні (UAH)
  • Гнучкі ліміти: мінімум обмежень – максимум можливостей для вас.
  • Ліміти: значно вищі ліміти на депозит та зняття

GEO Pay на Binance

Сервіс працює з помірними комісіями: 0,8% за депозит та 1,5% за зняття коштів з акаунту. Крім того, робити операції з цим сервісом можна майже без обмежень — депозити та зняття від 1 гривні до мільйона. Можна навіть більше, однак це можливо лише за додатковим запитом. Час обробки усіх транзакцій з GEO Pay складає до 60 хвилин.

Варто зазначити, що ця послуга доступна лише у веб-версії Binance, але вже зовсім скоро цей сервіс буде доступний й у мобільному застосунку.

? Про біржу

Binance — найбільша у світі біржа цифрових активів за обсягом торгів і провідний світовий постачальник інфраструктурних рішень для індустрії блокчейну та криптовалют, що надає користувачам широкий вибір фінансових продуктів.

Сьогодні Binance — це швидкозростаюча бізнес-екосистема, яку експерти порівнюють з Google та Amazon. Екосистема Binance включає в себе торгові майданчики, навчальний та дослідницький центри, некомерційний благодійний фонд, інкубаційні програми та багато іншого.

Скористатись послугами біржі можна за посиланням. Також можна детально ознайомитись з Binance у нашому огляді? Binance: найпопулярніша криптобіржа. Огляд.