🤑 Як продати вигідніше: у Нігерії біткоїн дорожчий на 46%

Čytaty latynkoju
🤑 Як продати вигідніше: у Нігерії біткоїн дорожчий на 46%

Біткоїн у Нігерії

У Центральний банк Нігерії заборонив торгівлю криптовалютою у країні — випустили цілий циркуляр, який робив неможливим розповсюдження біткоїна.

Однак навіть це не заважає розвитку криптовалют у Нігерії.

Щоправда, біткоїн там є дещо дорожчим, аніж у світі — $76 тисяч за токен й ця ціна постійно збільшується. Така різниця у ціні обумовлена тим, що в країні можлива лише P2P-торгівля, оскільки Центральний банк просто закрив рахунки, які мали операції з криптовалютами.

Через обмежену пропозицію вартість біткоїна почала збільшуватись й користувачі почали ставити свою ціну, аби вигідніше продати криптовалюту.

Для купівлі/продажу криптовалют рекомендуємо:

Binance

Найбільша світова крипто-біржа з величезним вибором криптовалют

Читайте також: 📈 Біткоїн матиме мільярд користувачів у 2025 році

Такий попит обумовлений тим, що біткоїн зіграв важливу роль у загальнонаціональному протесті End SARS минулого року — рахунки активістів заблокували й вони могли отримувати фінансову допомогу лише через криптовалюти.

Великі біржі також намагаються допомогти місцевим поціновувачам криптовалют. Binance навіть презентувала нову торгову пару для користувачів з Нігерії BTC/NGN. Ця пара дозволяє швидко обміняти нігерійську найру на біткоїн і це все навіть без затримок за транзакціями.