✅ Binance роздають BTC за опитування — як отримати

Čytaty latynkoju
✅ Binance роздають BTC за опитування — як отримати

Можливості з Binance

Binance проводять спеціальне опитування про можливості сервісу. 10 випадкових респондентів зможуть отримати BTC в еквіваленті до $40. Аби отримати винагороду не забудьте вказати ваші контактні дані на початку опитування.

Крім того, команда Binance може обрати вас для інтерв’ю.

Біржа не використовуватиме особисту інформацію для будь-яких цілей за межами цього проєкту.

Уся інформація є конфіденційною, анонімною та зберігатиметься в надійному місці. Інформація, яку ви надаєте, буде доступною лише команді Binance по UX дослідженню.

Загалом треба відповісти лишень на три питання:

  • «Ви коли-небудь чули про Binance?»
  • «Чи відвідували ви сайт біржі чи завантажували застосунок?»
  • «Чи ви є зареєстрованим користувачем Binance?»

Пройти опитування можна за посиланням.

Читайте також: 🎉 Binance зафіксувала рекордний обсяг добових торгів криптовалюти

Про біржу

Binance — найбільша у світі біржа цифрових активів за обсягом торгів і провідний світовий постачальник інфраструктурних рішень для індустрії блокчейну та криптовалют, що надає користувачам широкий вибір фінансових продуктів.

Сьогодні Binance — це швидкозростаюча бізнес-екосистема, яку експерти порівнюють з Google та Amazon. Екосистема Binance включає в себе торгові майданчики, навчальний та дослідницький центри, некомерційний благодійний фонд, інкубаційні програми та багато іншого.

Скористатись послугами біржі можна за посиланням. Також можна детально ознайомитись з Binance у нашому огляді? Binance: найпопулярніша криптобіржа. Огляд.