🐕 Ціна на Dogecoin підстрибнула на 70% через події з GameStop

Čytaty latynkoju
🐕 Ціна на Dogecoin підстрибнула на 70% через події з GameStop

«Що таке взагалі Dogecoin?»

Сьогодні, 28 січня, менш ніж за декілька годин криптовалюта Dogecoin стала дорожчою приблизно на 85%.

Це стало можливим завдяки великому попиту, який виник завдяки лише одному допису у Twitter. Користувач з ніком WSB Chairman, котрий має більш ніж 450 тисяч підписників, написав: «Багато з вас говорить про Dogecoin. Що це? Мем-криптовалюта?».

Після його допису користувачі розповідали про переваги цієї криптовалюти та чим вона навіть може бути краще за біткоїн.

Це спричинило цілу хвилю попиту й вже через деякий час ціна Dogecoin виросла з $0,0078 до $0,0147.

WSB Chairman відомий як учасник нещодавньої «боротьби» за акції GameStop — він робив дописи із закликом допомагати компанії та протистояти інвесторам, які грали «на шорт», тобто проти GameStop.

Читайте також: 🤪 PornHub повністю перейшов на криптовалюту

Врешті спільнота Reddit вступила у цю гру й підняла акції GameStop до небес — їх вартість збільшилась на більш ніж 90%. Детальніше про історію, чому не варто сперечатись зі спільнотою інтернету, можна дізнатись у нашому матеріалі? GameStop прогнозували банкрутство, однак користувачі Reddit збільшили вартість її акцій на 90%.

А ось для Dogecoin це вже не перший раз, коли криптовалюта ставала об’єктом для мемів — одного разу була навіть історія з Ілоном Маском.

Ілон Маск та Dogecoin

У квітні 2019 року людина-мем мільярдер Ілон Маск став «СЕО Dogecoin». Користувачі у Twitter проводили опитування, хто може стати СЕО криптовалюти. Ілон Маск суттєво випередив своїх конкурентів — засновника Ethereum Віталіка Бутеріна, розробника Litecoin Чарлі Лі та СЕО прєкту Metal Маршалла Хейнера.

Сам Маск позитивно відреагував на запропоновану йому посаду. Ба більше, він навіть на деякий час зазначив у своєму описі в Twitter, що він СЕО Dogecoin й запостив декілька мемів на цю тему.

До речі, придбати Dogecoin можна на найбільшій криптобіржі у світі Binance, яка доступна за посиланням.