👨🏼‍🎓 Гарвард, Єль та інші великі університети світу інвестували у біткоїн

Čytaty latynkoju
👨🏼‍🎓 Гарвард, Єль та інші великі університети світу інвестували у біткоїн

Інвестиції університетів у біткоїн

За даними джерел CoinDesk, одразу декілька найбільших університетів США інвестували у провідну криптовалюту — Гарвард, Єль, університети Брауна та Мічигану й безліч інших навчальних закладів.

Повідомляється, що більшість крипторахунків були відкриті протягом 2020 року, однак є деякі, які зробили приблизно 18 місяців тому, себто, у середині 2019 року.

Усі облікові записи навчальних закладів знайшли на біржі Coinbase.

Університети мають власні фонди, які формуються з пожертвувань. Кошти використовують для фінансування навчальної та дослідницької діяльності.

Читайте також: 😎 Криптовалюти потрапили до переліку найприбутковіших інвестицій 2021 року 

Ці ж кошти можуть зберігати в різних активах та навіть інвестувати — як це й трапилось з біткоїном.

Як пояснив співзасновник BlockTower Capital Арі Пол, така практика є абсолютно нормальною, оскільки університети також можна розцінювати як інституційних інвесторів.

Якби я почув про це три року тому, я б сказав, що це якась помилка. Однак наразі багато установ звикли користуватись біткоїном. Вони розуміють, як він працює та можуть абсолютно легко придбати його від регульованого органу, такого як Coinbase, Fidelity або Anchorage

Арі Пол, Співзасновник BlockTower Capital

За підрахунками Гарвард має найбільший фонд — він складає приблизно $40 мільярдів. Фонд Єлю оцінюють в більш ніж $30 мільярдів, університет Мічигану в $12,5 мільярдів, а університет Брауна — $4,7 мільярда. Щоправда, точно не відомо, скільки саме активів університети інвестували у криптовалюту.