🤓 Стів Возняк випустив свій власний токен — WOZX

Čytaty latynkoju
🤓 Стів Возняк випустив свій власний токен — WOZX

Стів Возняк та WOZX

1 грудня на біржі HBTC презентували токен WOZX — наразі у вільному обсягу презентовано 20 мільйонів монет.

За планами випустять 1 мільйон токенів. Для приватного обміну буде доступно 45% WOZX, 20% з них будуть належати новому стартапу Стіва Возняка Efforce, ще 20% можна буде добути завдяки майнінґу, а останні 15% будуть використані на розвиток екосистеми та віддані консультантам.

Вже давно були чутки про те, що Стів Возняк хоче випустити свій власний токен. У жовтні на біржі UNISWAP навіть з’явились фейкова криптовалюта WOZX. Користувачів вже попередили, що варто завчасно перевіряти офіційну адресу токену та біржі, де він доступний.

Згідно із заявою Стіва Возняка, людство може зменшити свій енергетичний слід і знизити споживання енергії, використовуючи блокчейн та криптовалюту — саме тому він став співвласником Efforce.

Для купівлі/продажу криптовалют рекомендуємо:

Binance

Найбільша світова крипто-біржа з величезним вибором криптовалют

Читайте також: 💎 Токенізуй мене повністю. Що таке токен

Про Efforce

Мета цієї компанії — впроваджувати блокчейн систему до світової енергетики та розвивати зелені технології. Efforce заснували у 2019 році на Мальті. Майже рік компанія працювала у тестовому режимі.

Efforce дозволяє власникам корпоративних або промислових будівель зареєструвати зелений проєкт модернізації енергопостачання — іншими словами, це платформа, що дозволяє підприємцям знайти тих, хто зможе вигідно реалізувати проєкт. До того ж за допомогою токену WOZX можна допомагати іншим компаніями реалізовувати зелені проєкти.