fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🕵🏻‍♂️ У Польщі зробили цілий квест з криптовалютою — розіграли 7 ETH

🕵🏻‍♂️ U Poľšči zrobyly cilyj kvest z kryptovaljutoju — rozigraly 7 ETH
Наразі 7 ETH — це приблизно $4 125.
Narazi 7 ETH — ce pryblyzno $4 125.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Квест з ETH. Нещодавно у польському метро зявилась реклама з конкурсом, переможець якого отримає 7 ETH. На рекламі було посилання на Ethereum-адресу гаманця та два хештеги: #0xPOLAND та #0xPOLANDHEIST. Організатори зазначили, що аби розвязати головоломку необхідно було в коді контракту Ethereum обрати функцію вирішити та використати секретну фразу для виведення коштів — підказки до неї публікували в спеціальному обліковому записі Twitter конкурсу. Читатйте також: 🔮 Розумний Ефір: розбираємось, що таке Ефіріум. Перша підказка складалась з двох фраз: Порада: ^[A-Z].*. — це означало, що секретна фраза повинна була починатись з великої літери та закінчуватись крапкою 0x01ccfbfc — а це частина контрольної суми https://twitter.com/0xPoland/status/1329347100723785730 На дописі з підказками було зображення цитати з пісні групи Elffor — перша частина секретної фрази в темний ліс. Через декілька днів організатори конкурси опублікували ще твіт. Він мав цитату з книги Дуґласа Адамса Путівник по Галактиці для космотуристів (англ. The Hitchhikers Guide to the Galaxy) та зашифрований код. Друга підказка — до кролячої нори. https://twitter.com/0xPoland/status/1330783142182080512 Останню підказку опублікували в журналі Gazeta Wyborcza. Оголошення мало номер телефону, за яким можна було отримати іншу підказку — де вас чекають пригоди. https://twitter.com/0xPoland/status/1331871295030628353 Правильний варіант відповіді вказали через 21 хвилину з публікації останньої підказки. За словами організаторів конкурсу, таким чином вони хотіли популяризувати технологію блокчейну серед розробників — деяких учасників планують долучити до команди, яка створить децентралізовану фінансову інфраструктуру.
Реклама 👇 Замовити

Квест з ETH

Нещодавно у польському метро з’явилась реклама з конкурсом, переможець якого отримає 7 ETH.

На рекламі було посилання на Ethereum-адресу гаманця та два хештеги: #0xPOLAND та #0xPOLANDHEIST.

Організатори зазначили, що аби розв’язати головоломку необхідно було в коді контракту Ethereum обрати функцію «вирішити» та використати секретну фразу для виведення коштів — підказки до неї публікували в спеціальному обліковому записі Twitter конкурсу.

Читайте також: 🔮 Розумний Ефір: розбираємось, що таке Ефіріум

Перша підказка складалась з двох фраз:

  • «Порада: ^[A-Z].*.» — це означало, що секретна фраза повинна була починатись з великої літери та закінчуватись крапкою
  • «0x01ccfbfc» — а це частина контрольної суми

На дописі з підказками було зображення цитати з пісні групи Elffor — перша частина секретної фрази «в темний ліс».

Через декілька днів організатори конкурси опублікували ще твіт. Він мав цитату з книги Дуґласа Адамса «Путівник по Галактиці для космотуристів» (англ. The Hitchhiker’s Guide to the Galaxy) та зашифрований код. Друга підказка — «до кролячої нори».

Останню підказку опублікували в журналі Gazeta Wyborcza. Оголошення мало номер телефону, за яким можна було отримати іншу підказку — «де вас чекають пригоди».

Правильний варіант відповіді вказали через 21 хвилину з публікації останньої підказки. За словами організаторів конкурсу, таким чином вони хотіли популяризувати технологію блокчейну серед розробників — деяких учасників планують долучити до команди, яка створить «децентралізовану фінансову інфраструктуру».

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: