Реклама

💃🏼 Її Величність Королева Єлизавета ІІ може мати біткоїни (але це не точно) 

Čytaty latynkoju
💃🏼 Її Величність Королева Єлизавета ІІ може мати біткоїни (але це не точно) 

Королева Єлизавета та блокчейн

Як передає Financial Times, нещодавно Королева Єлизавета ІІ висловила свій інтерес до журналу, що присвячено технологіям та блокчейну. Вже відомо, що цей журнал регулярно надсилають в Букінгемський палац і Її Величність навіть подякувала за отримані випуски.

Журнал для Королеви Єлизавети ІІ надіслала Британська асоціація блокчейну, це був шостий випуск друкованого видання. Також це взагалі перший науковий журнал про технологію DLT, що доступний у вільному електронному доступі онлайн.

Подяка Королеви Єлизавети ІІ за отриманий журнал

Британська асоціація блокчейну — це некомерційна організація, що пише про децентралізовані розробки та співпрацює з такими великими компаніями, як ІВМ, Microsoft, ООН та багатьма іншими.

Такий інтерес своєю чергою зацікавив багатьох криптоінвесторів та фахівців сфери. Засновник та головний директор найбільшої криптобіржі у світі Binance Чанпен Чжао навіть жартома поцікавився, скільки біткоїнів може мати Її Величність.

Читайте також: 💎 Токенізуй мене повністю. Що таке токен

Популярність блокчейну в Британії 

Згідно з дослідженнями про популярність криптовалют у Британії за останні роки різко збільшився інтерес до криптовалют у країні.

Переважну більшість людей, що цікавляться такими технологіями, складають міленіали — покоління людей народжених у період з 1980 по 2000 роки. Саме вони готові інвестувати у технології та вірять у їх подальший розвиток в майбутньому.

А старше покоління надає перевагу інвестиціям у вже сталі можливості — акції, золото та нерухомість.