💸 BNB Vault: Binance дозволили отримувати пасивний прибуток на біржі

Čytaty latynkoju
💸 BNB Vault: Binance дозволили отримувати пасивний прибуток на біржі

Функція BNB Vault від Binance

Найбільша у світі криптовалютна біржа Binance представила нову функцію, що дозволяє отримувати пасивний прибуток для власників токенів Binance Coin — BNB Vault.

Як повідомляють у самій біржі, в новій функції об’єднали одразу декілька інших сервісів Binance, зокрема, Binance Smart Chain та Launchpool. Також зазначили, що можна буде отримувати прибуток від централізованого, так і від децентралізованого фінансування.

Дохід формується завдяки стейкінгу — зберіганню токенів на певному рахунку.

Якщо зберігати токени BNB в сервісі BNB Vault можна отримати:

Читайте також: 🤑 У Канаді на Хелловін дітям безкоштовно роздавали біткоїни
  • Нагороди від сервісів заощадження
  • Нові токени Launchpool, отримані від стейкінга BNB
  • Прибуток від токенів у DeFi Staking
  • Та навіть нагороди

Активи та прибуток від BNB Vault можна переглянути на сторінці функції у розділі «Моя доля». Прибуток обчислюється щодня і розподіляється на спотові облікові записи користувачів.

На прибуток від пасивного доходу нараховуватимуть відсотки о 02:00 (по Києву) на другий день стейкінгу, а прибуток буде виплачений на третій день. Своєю чергою, прибуток від DeFi стейкінгу або інших продуктів буде розподілятися відповідно до фактичного прибутку.

Нещодавно ми запустили наш новий розділ присвячений криптовалютам — Na chasi Crypto. Партнером нашого розділу є біржа Binance, разом з якою ми оголосили конкурс з бонусами на $1 000.

Акція від Na chasi Crypto

До 15 листопада перші 100 людей, які зареєструються на біржі за нашим посиланням, пройдуть верифікацію та придбають криптовалюту на $50 (~1450₴) і більше, отримають у подарунок $5 BUSD.

Підписуйтесь на нас у Telegram та Twitter.