🤑 У Раді зареєстрували законопроєкт, що регулює криптовалюту

Čytaty latynkoju
🤑 У Раді зареєстрували законопроєкт, що регулює криптовалюту

Законопроєкт про віртуальні активи

Група з 36 народних депутатів міжфракційного депутатського об’єднання Blockchain4Ukraine внесли до парламенту законопроєкт №3637, згідно з яким пропонують врегулювати поняття віртуальних активів їхнього правового статусу. Після ухвалення законопроєкту з’явиться можливість відкривати та використовувати для проведення операцій з віртуальними активами рахунки в банках.

Цей законопроєкт презентували раніше, однак цього разу він отримав деякі удосконалення та зміни.

Відтак, віртуальні активи та зокрема криптовалюти будуть врегульовані в Україні. Це означає, що учасники криптосфери зможуть офіційно відкривати рахунки в банках для роботи з криптовалютою, судитись та захищати свої права.

Оновили правовий статус віртуальних активів – в законопроєкті тепер його визначено як нематеріальне благо, відповідно до Цивільного кодексу України. Удосконалено визначення та класифікацію віртуальних активів та змінено певні визначення постачальників послуг віртуальних активів.

Для купівлі/продажу криптовалют рекомендуємо:

Binance

Найбільша світова крипто-біржа з величезним вибором криптовалют

Олександр Борняков, Заступник Міністра цифрової трансформації з питань розвитку IT
Читайте також: 📈 Майнери Ethereum заробили за годину рекордний $1 млн

Регулятором криптосфери в Україні призначили Мінцифру. Незалежний орган для контролю не створюватимуть, що створює певні ризики та конфлікт інтересів.

В Україні зможуть легально працювати міжнародні біржі, на яких відбуваються торги віртуальними активами. Аби надавати послуги пов’язані з криптовалютами необхідно офіційно зареєструватись в Державному реєстрі постачальників послуг, пов’язаних з обігом віртуальних активів.

Що потрібно для реєстрації:

  • серед керівників та засновників мати виключно осіб, які мають бездоганну ділову репутацію в розумінні законодавства про запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення.
  • розкрити інформацію про структуру власності заявника, яка дозволяє встановити кінцевих бенефіціарних власників заявника або їх відсутність

У разі відсутності реєстрації та наданні відповідних послуг передбачається штраф у розмірі від двох до п’яти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 34 тисяч до 85 тисяч гривень).

[scribd id=476536816 key=key-zhNQqn1FE2CnAvfy3xPH mode=scroll]

Для купівлі/продажу криптовалют рекомендуємо:

Binance

Найбільша світова крипто-біржа з величезним вибором криптовалют

Верховна Рада має розглянути законопроєкт у двох читаннях, а згодом його має підписати президент. В такому разі закон набере чинності через три місяці з дня його опублікування. Мінцифра сподівається, що крипторинок буде узаконений в Україні вже з 2021 року.

Також ми вже раніше писали? В США з’явився перший криптобанк, як в США з’явився перший криптобанк.