fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

💰 В США з’явився перший криптобанк

💰 V SŠA z’javyvsja peršyj kryptobank
Спочатку банк буде достпуний лише для громадян США, однак вже найближчим часом послугами банку зможуть скористуватись громадяни інших країн.
Spočatku bank bude dostpunyj lyše dlja gromadjan SŠA, odnak vže najblyžčym časom poslugamy banku zmožuť skorystuvatyś gromadjany inšyh kraїn.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Криптобанк в США. Біржа Kraken отримала ліцензію на створення банку для роботи з цифровими грошима. Клієнти зможуть використовувати криптовалюту в якості інвестицій, оплачувати рахунки та навіть отримувати зарплатню. Компанія отримала банківську ліцензію в штаті Baйoмінг, що дозволить їй запустити специалізоване депозитну установу Kraken Financial. Як зазнаили в компанії, мета нового банку полягає в тому, аби обєднати традиційний економічний сектор та сферу цифрових грошей. Голова Kraken Financial Девід Kініцкі зазначив, що вибір Вайомінгу обумовлений тим, що цей штат має усі необхідні умови для існування та розвитку криптомережі. Раніше два банки Швейцарії отримали дозвіл на торгівлю криптовалютами. Читатйте також: 💸 Україна посіла перше місце в світі за використанням криптовалют. Банки в Швейцарії. Швейцарська Служба з нагляду за фінансовими ринками (FINMA) схвалила заявки банків Maerki Baumann Bank та Incore Bank щодо надання послуг повязаних з криптовалютами. Передає Forklog.com з посиланням на Bitcoin.com. Maerki Baumann дозволить своїм клієнтам торгувати різноманітними криптовалютами — біткоїном, Ethereum, Bitcoin Cash, Litecoin та Ripple. Також у найближчому часі очікується додавання на платформу ERC20-токенів. Цей банк розпочав працювати у сфері цифрових активів з квітня минулого року. Спочатку він надавав рахунки криптовалютних компаній та адміністрував цифрові аналоги цінних паперів — Security Token Offering. Наприкінці минулого року банк зберігав понад 8,5 мільярдів швейцарських франків (приблизно $8,84 мільярда) — 80% з усіх коштів були зі Швейцарії та ще 10% з Німеччини. Немає сумнівів, що в майбутньому цифрові активи увійдуть до переліку активів, що сертифікують фінансові радники та компанії по управлінню активами.. Коментар FINMA. . Банк Incore також отримав ліцензію на надання послуг повязаних з криптовалютами. Він спеціалізується на аутсорсингових сервісах для фінансових установ — розрахунки, платежі, зберігання, облік та податкова підтримка. А партнером банку стала компанія Crypto Finance. Також з новою ліцензією банк може проводити токенізацію — переводити активи у їх цифровий відповідник. Завдяки цьому банк став першою організацією у країні, що пропонує послуги з таким видом активів. Раніше ми вже писали, як загальна кількість біткоїн-банкоматів по всьому світові перевищила 10 тисяч.
Реклама 👇 Замовити

Криптобанк в США

Біржа Kraken отримала ліцензію на створення банку для роботи з цифровими грошима. Клієнти зможуть використовувати криптовалюту в якості інвестицій, оплачувати рахунки та навіть отримувати зарплатню.

Компанія отримала банківську ліцензію в штаті Baйoмінг, що дозволить їй запустити специалізоване депозитну установу Kraken Financial.

Як зазнаили в компанії, мета нового банку полягає в тому, аби об’єднати традиційний економічний сектор та сферу цифрових грошей. Голова Kraken Financial Девід Kініцкі зазначив, що вибір Вайомінгу обумовлений тим, що цей штат має усі необхідні умови для існування та розвитку криптомережі.

Раніше два банки Швейцарії отримали дозвіл💰 В США з’явився перший криптобанк 1🇨🇭 Два банки Швейцарії отримали дозвіл на торгівлю криптовалютами на торгівлю криптовалютами.

Читайте також: 💸 Україна посіла перше місце в світі за використанням криптовалют

Банки в Швейцарії

Швейцарська Служба з нагляду за фінансовими ринками (FINMA) схвалила заявки банків Maerki Baumann Bank та Incore Bank щодо надання послуг пов’язаних з криптовалютами. Передає Forklog.com з посиланням на Bitcoin.com.

Для купівлі/продажу криптовалют рекомендуємо:

Binance

Найбільша світова крипто-біржа з величезним вибором криптовалют

Maerki Baumann дозволить своїм клієнтам торгувати різноманітними криптовалютами — біткоїном, Ethereum, Bitcoin Cash💰 В США з’явився перший криптобанк 2Що таке Bitcoin Cash і що варто знати про форк біткоїнів, Litecoin та Ripple. Також у найближчому часі очікується додавання на платформу ERC20-токенів.

💰 В США з’явився перший криптобанк 3

Банк Maerki Baumann

Цей банк розпочав працювати у сфері цифрових активів з квітня минулого року. Спочатку він надавав рахунки криптовалютних компаній та адміністрував цифрові аналоги цінних паперів — Security Token Offering. Наприкінці минулого року банк зберігав понад 8,5 мільярдів швейцарських франків (приблизно $8,84 мільярда) — 80% з усіх коштів були зі Швейцарії та ще 10% з Німеччини.

Немає сумнівів, що в майбутньому цифрові активи увійдуть до переліку активів, що сертифікують фінансові радники та компанії по управлінню активами.

Коментар FINMA

Банк Incore також отримав ліцензію на надання послуг пов’язаних з криптовалютами. Він спеціалізується на аутсорсингових сервісах для фінансових установ — розрахунки, платежі, зберігання, облік та податкова підтримка. А партнером банку стала компанія Crypto Finance.

Також з новою ліцензією банк може проводити токенізацію — переводити активи у їх цифровий відповідник. Завдяки цьому банк став першою організацією у країні, що пропонує послуги з таким видом активів.

Раніше ми вже писали💰 В США з’явився перший криптобанк 4🤑 Біткоїн-банкомати встановлюють по всьому світу: вже 10 тисяч. Де в Україні, як загальна кількість біткоїн-банкоматів по всьому світові перевищила 10 тисяч.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: