📈 Binance зробили найбільше оновлення торгової системи платформи — купити біткоїн за гривню

Čytaty latynkoju
📈 Binance зробили найбільше оновлення торгової системи платформи — купити біткоїн за гривню

Оновлення Binance

Як повідомив CEO компанії Чанпен Чжао, криптовалютна біржа Binance збільшила швидкість роботи обробки операцій в 10 разів, оновивши систему платформи. Про це передає Forklog.

Згідно із заявою, наразі це найбільше оновлення системи за історію біржі. Два роки компанія розробляла це покращення системи й тепер біржа готова до «наступної хвилі» зростання криптовалютного ринку.

Також Чанпен Чжао зазначив, що з покращенням системи Binance зможе обробляти більшу кількість запитів та торгові обсяги приблизно в 100 разів більше.

Читайте також: 💰 Що таке халвінг біткоїна та як ринок криптовалют зміниться після 11 травня (оновлено)

Процес оновлення платформи розпочався в неділю о 05:00 за київським часом й тривав три години. Вже о 8:30 біржа повністю відновила свою роботу, а оновлення не вплинуло на стан ф’ючерсів та опціонів.

Окрім того раніше біржа додала нові торгові пари — BTC/UAH, USDT/UAH. Відтепер є більше можливостей для українців. Скористатись послугами біржи Binance можна за посиланням.

Читайте також колонку видавця та СЕО Na chasi Олексія Федорова про 3 причини, чому криптовалюти — на часі? 3 причини, чому криптовалюти — на часі. Та як саме купити криптовалюти в Україні? Як купити криптовалюти в Україні — 2 способи — 2 способи.