Реклама

💰 В Україні з’явиться офіс глобальної криптовалютної біржі Binance — міністр Федоров

Čytaty latynkoju
💰 В Україні з’явиться офіс глобальної криптовалютної біржі Binance — міністр Федоров

Що таке Binance

Binance — це найбільша в світі біржа криптовалют. Біржа має оборот коштів понад 3 мільярди доларів на добу та більш ніж 100 криптовалют доступних для торгів. Головний офіс біржі базується на Мальті.

Що відбудеться

Міністерство цифрової трансформації підписало меморандум з біржею Binance про те, що компанія відкриє юридичну особу та офіс в Україні.

Біржа вже додала підтримку гривні та планує додати україномовний інтерфейс. В майбутньому, частина операцій Binance, зокрема тих, які проводять на біржі українські громадяни, проходитиме через українську юрособу та рахунки в українських банках. Зокрема, за словами заступника міністра Олександра Борнякова, до переговорів щодо співпраці вже долучилися Ощадбанк та кілька інших банків.

Також міністерство очікує, що Binance платитиме податки в український бюджет.

Коли це відбудеться

Як заявляє міністр, вхід Binance на український ринок очікується до кінця цього року.

А що з легалізацією криптовалют

Верховна Рада завершує обговорення законопроєктів, які регулюватимуть сферу блокчейну та криптовалют. За словами засновника міжфракційного об’єднання Blockchain4Ukraine Олексія Жмеренецького, законопроєкт, що його готують наразі народні депутати, вводить до законодавчого поля всю необхідну термінологію (криптовалюти, розподілені реєстри, токени тощо), а також регулює оподаткування цифрових активів.

Законопроєкт буде внесений до зали Верховної Ради наступного тижня.

Читайте також про 3 причини, чому криптовалюти на часі? 3 причини, чому криптовалюти — на часі, а також про те як купити? Як купити криптовалюти в Україні — 2 способи криптовалюту в Україні.