Українська криптобіржа Kuna випустила мобільний застосунок та інші оновлення

Čytaty latynkoju
Українська криптобіржа Kuna випустила мобільний застосунок та інші оновлення

Мобільний застосунок Kuna Exchange

Застосунок Kuna вже можна скачати в App Store і Google Play.

Список пар для торгівлі постійно оновлюється. Вже можна торгувати 16+ парами. Це також включає можливість хеджування (мінімізація цінових ризиків) коштів у стабільних монетах, таких як USDT, TUSD та EURS. Ви також можете переказувати кошти між користувачами обміну та поза біржею, без комісії, за допомогою Куни-коду.

Біржа Kuna запустила реферальні посилання, мобільний застосунок в App Store і Google Play, додала нову торгову пару та ухвалила рішення про делістинг чотирьох активів.

Читайте також: Курс біткоіна показав найбільший одноденний приріст за останній рік

Раніше біржа вже повідомлялаУкраїнська криптобіржа Kuna виходить на нові ринки, анонсує оновлення про розширення на країни СНД, серед яких Білорусь, Казахстан і Вірменія, а також прихід до Грузії та Туреччини.

Як працюють реферальні посилання

  • Отримуйте посилання;
  • Запросіть друзів;
  • Отримуйте до 75% комісії всіх своїх рефералів.

Приклад

У вас є 10 рефералів, кожен з яких торгує на $40 тисяч на тиждень. Загальна сума торгів всіх ваших рефералів буде $400 тисяч за тиждень. Вони заплатять $1000 комісії, а ви отримаєте 50% від цієї суми. Тобто $500. За місяць на 10 таких рефералах ви заробите $2000.

Нова пара USDT/UAH

Kuna продовжує розширювати торгові інструменти. На біржу додана торгова пара USDT/UAH.

USDT – це кріптовалютний актив, випущений на блокчейні біткоіна на протоколі Omni Layer. Кожен блок USDT підтримується доларом США, вся сума яких зберігається у Tether Limited. USDT був створений для полегшення передачі національних валют.

Так можна оформлювати пари на сторінці торгів.

Важливо

Читайте також: Українська криптобіржа Kuna виходить на нові ринки, анонсує оновлення

Через відсутність ліквідності та торговельного інтересу Kuna делістить активи R, ERC20, CSNP і пару GOL/GBG. Торги будуть доступні до 7 квітня включно. Після цього торги закриваються, вивід доступний до 30 квітня 2019 року.

Делістинг – припинення торгів конкретної криптовалюти на біржі.

У четвер, 4 квітня, відбудеться прямий ефір Kuna Talks #7, де усі охочі зможуть поставити питання про оновлення.