Реклама

Творець Ethereum пропонує гранти для розробників

Čytaty latynkoju
Творець Ethereum пропонує гранти для розробників

Неприбуткова організація, яка здійснює нагляд за розробкою Ethereum, офіційно представила дві програми субсидій. Вони будуть підтримувати дослідження щодо того, як збільшити кількість транзакцій. У публікації в офіційному блозі Ethereum творець «ефіру» Віталік Бутерін зауважив, що масштабування мережі є «єдиною найважливішою ключовою технічною проблемою», яку розробникам потрібно подолати.

Що варто знати про надання грантів Ethereum

Грантові програми мають стимулювати розробників до реалізації 2 запропонованих рішень для масштабування. Це — sharding- та layer-two протоколи. Sharding («шардінґ») — це процес, який вимагає наявності лише кількох вузлів у blockchain-блоці для підтвердження транзакції, замість того, щоби це робив кожен окремий вузол. Станом на січень 2018 року розробники «ефіру» обробляють специфікації для свого протоколу sharding, і шукають команди для створення реалізацій цього нового підходу та перевірки.

Згідно з публікацією блогу, гранти на кожну програму будуть коливатися від $50 тис до $1 млн. Виплати будуть призначені для покриття витрат на розробку. Успішні команди також отримають сприяння у впровадженні своїх розробок для всієї мережі, яка працює з «ефіром».

Нагадаємо, раніше ми публікували докладний огляд ринкуBitcoin та всі-всі-всі — ринок криптовалют у III кварталі 2017-го криптовалют за підсумками III кварталу 2017 року.