🥰 Створили подкаст про Київ: каштани, велосипеди та балкони

Čytaty latynkoju
🥰 Створили подкаст про Київ: каштани, велосипеди та балкони

«Київміськподкаст» складається з семи епізодів, кожен із яких розповідає маловідомі факти про улюблені місця, символи та заняття жителів столиці: Золоті ворота, велотрек, шахи у парку Шевченка, фонтани, київський торт і багато іншого.

Над виробництвом «Київміськподкасту» працювала команда MEGOGO Audio. Кураторкою проєкту стала менеджерка Києва та авторка проєкту «Шукай!»  Юлія Бевзенко, автор сценарію — журналіст Юрій Марченко, звукорежисер — Олександр Мусевич.

Щодня ми ходимо вулицями Києва, захоплюємося архітектурою, насолоджуємося, відпочиваємо в улюблених місцях, та рідко замислюємося, які таємниці та історії приховує наша столиця. Тож символічно, що до дня улюбленого міста ми підготували аудіопроєкт «Київміськподкаст» із неймовірними історіями про Київ, щоби кожен зміг познайомитися з ним наче вперше. Цим проєктом ми зізнаємося у коханні до Києва

Валерія Толочина, маркетинг-директорка MEGOGO

Послухати «Київміськподкаст», а також інші аудіопроєкти можна абсолютно безкоштовно у мобільному застосунку MEGOGO у розділі «Аудіо» на смартфонах на базі iOS та Android та в автомобілях з аудіосистемою Android Auto та Apple CarPlay.