😲 Українські митці візьмуть участь у фестивалі MADATAC

Čytaty latynkoju
😲 Українські митці візьмуть участь у фестивалі MADATAC

Віртуальний Чорнобиль на MADATAC

Після успіху на медіа-виставці ARTEFACT: Chernobyl 33 у Києві, українських митців запросили до іспанської столиці Мадриду показати свої роботи в рамках відомого медіа-арт фестивалю MADATAC.

На віртуальній виставці будуть не тільки експонати, створені під час тогорічного проєкту, а й нові — спеціально зроблені для цієї експозиції, з використанням VR та AR-технологій, лазерних та відео-інсталяцій, нейроінтерфейсу та параметричної архітектури у діджитальному форматі.

Сучасне медіа-мистецтво переосмислює чорнобильську трагедію та презентує нові сенси сучасної України у світі. Проєкт уже отримав багато уваги зі сторони преси та міжнародної спільноти, а тому зараз час презентувати його в Європі.

Через стан пандемії фестиваль вирішили провести в онлайн-форматі. По закінченню карантину всі експонати можуть бути представлені і в оффлайн форматі.

Читайте також: 🏅 Серіал «Чорнобиль» отримав 7 нагород премії BAFTA

Долучитись до віртуальної арт-резиденції, щоб створити нові експонати та вже в жовтні 2020 року представити їх на фестивалі можна за посиланням.

Про фестиваль

MADATAC — це найбільший медіа-арт фестиваль Іспанії з 10-річною історією, що отримав дві нагороди EFFE 2017-2020 та EFFE 2019-2020. Він проходить щорічно у Мадриді (Іспанія).

Мета фестивалю — долучити аудиторію до аудіовізуального мистецтва, відео-мистецтва, мистецтва цифрових та новітніх медіа. Ідея фестивалю — об’єднувати митців у колективній лабораторії.

Також ми вже раніше писали? Фотовиставка Енді Воргола відбудеться онлайн, як фотовиставка Енді Воргола відбудеться онлайн.