🤩 В Україні випустили одяг з ефектом доповненої реальності — FINCH х FFFACE

Čytaty latynkoju
🤩 В Україні випустили одяг з ефектом доповненої реальності — FINCH х FFFACE

Одяг FFFACE x FINCH

Світшот і футболка з капсули FFFACE x FINCH мають віртуальну 3D анімацію, яка спрацьовує в камері смартфона при наведенні на принт через сторіз Instagram.

На відміну від попередніх спроб реалізувати подібну концепцію, для активації AR не потрібна установка додаткових застосунків, а сама анімація може виходити за рамки площини і статики. Замість статичного 2D користувач бачить незвичайні 3D-анімації, які виходять за межі предмета одягу і рухаються в реальному часі.

Щоб активувати AR-шар досить просто відкрити Instagram-ефект і навести на принт.

Вартість футболки — 1650₴, світшота — 2250₴

Читайте також: 💃🏻 У Animal Crossing проведуть перший показ мод брендів Balenciaga, Dior, Louis Vuitton — що це за гра

Окрім того будуть постійно виходити інші версії «кастомізації» одягу. Ваша футболка чи світшот залишаться незмінними, проте буде все більше й більше різноманітних варіантів відображення одягу в соцмережах.

Повний цикл створення першого дропа FFFACE x FINCH від концепту до виробництва речей зайняв 5 місяців, з яких активна технічна частина і тестування — 3 місяці.

Купити речі можна в інтернет-магазині FINCH. Приміряти та подивитися, як працює AR можна в шоурумі бренду в Києві на Великій Житомирській, 20.

Також ми вже раніше писали? Українська дизайнерка Bevza почала виробляти захисні костюми для медпрацівників, як українська дизайнерка Bevza почала виробляти захисні костюми для медпрацівників.