🌊 На Дніпропетровщині запустили сайт для туристів — «Дніпропетровщина туристична»

Čytaty latynkoju
🌊 На Дніпропетровщині запустили сайт для туристів — «Дніпропетровщина туристична»

«Дніпропетровщина туристична»

На сайті можна знайти одразу декілька різноманітних дестинації спеціально для туристів. Всі маршрути розділили в залежності від бажаної категорії та вашої мети.

А до переліку міст потрапили:

  • Дніпро
  • Марганець
  • Кривий Ріг
  • Нікополь
  • Павлоград
  • Кам’янське

Голова Дніпропетровської обласної ради Святослав Олійник зазначає, що на території Дніпропетровщини можна побачити найбільшу в Європі колекцію кам’яних баб, курган, у якому зберігалася унікальна скіфська пектораль, та побувати на Мавринському майдані, який називають місцевим Стоунхенджем.

Читайте також: 🏄🏼‍♂️ Онлайн туризм удома: 15 найкращих місць для мандрів онлайн під час карантину

Окрім того можна навчитись створювати унікальний петриківський розпис, занесений до нематеріальної спадщини ЮНЕСКО та зануритися в атмосферу козацької вольниці на місці розташування козацьких січей.

За всю історію близько 40 культур змінилося на території нашої області: кімерійці, скіфи та сармати, алани, печеніги, половці, слов'яни. Область має унікальний туристичний потенціал та досі не оцінену повною мірою історико-культурну спадщину, яку ми зараз відкриваємо по-новому.

Святослав Олійник, Голова Дніпропетровської обласної ради

Також ми вже раніше писали⚓️ В Одесі випустять мобільний застосунок для туристів з локаціями міст для відпочинку, як в Одесі випустять мобільний застосунок для туристів з локаціями міст для відпочинку.