fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

⚓️ В Одесі випустять мобільний застосунок для туристів з локаціями міст для відпочинку

⚓️ V Odesi vypustjať mobiľnyj zastosunok dlja turystiv z lokacijamy mist dlja vidpočynku
В Одесі планують випустити спеціальний застосунок для гостей міста. Програма матиме культурниі маршрути з цифровими персонажами, що уособлюють портрети одеситів.
V Odesi planujuť vypustyty speciaľnyj zastosunok dlja gostej mista. Programa matyme kuľturnyi maršruty z cyfrovymy personažamy, ščo uosobljujuť portrety odesytiv.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Мобільний застосунок для туристів Одеси. Як повідомляють у міській раді Одеси, над розробкою туристичного застосунку працює комунальний заклад Грантовий офіс Одеса 5Т, котрий отримав грантовий контракт від Українського культурного фонду на розробку програми. Також над процесом створення застосунку брали участь ініціативні одесити, креативщики, гіди та бізнесмени. Ця програма розробляється для створення конкурентоспроможного безпечного інформаційного діджитал-ресурсу. Читатйте також: 🏄🏼‍♂️ Дизайнери створили безкоштовний сайт з маршрутами для туризму Україною — Go Ukraine. Вже до кінця цього місяця очікується, що завершаться маркетингові дослідження, а в липні проведуть серію промоівентів з мешканцями міста та бізнес-сектором. Реалізація триватиме до 30 жовтня, а восени планують запуск тестового періоду. Мобільний застосунок стане інструментом просування культурної та туристичної Одеси, покаже унікальні маршрути, розроблені спільно з гідами і одеситами. Новий ресурс буде включати інформацію про памятки архітектури, музеї та театри, креативні хаби, дизайнерські кафе і готелі, зони відпочинку та цікаві локації.. Павло Вугельман. Заступник міського голови. Для гостей Одеси новий застосунок допоможе спланувати свою подорож містом, прогулятися унікальними маршрутами, комфортно і цікаво відпочити, відчувши особливий колорит одеситів. Також ми вже раніше писали про 15 найкращих місць для мандрів онлайн під час карантину — туризм удома.
Реклама 👇 Замовити

Мобільний застосунок для туристів Одеси

Як повідомляють у міській раді Одеси, над розробкою туристичного застосунку працює комунальний заклад «Грантовий офіс Одеса 5Т», котрий отримав грантовий контракт від Українського культурного фонду на розробку програми. Також над процесом створення застосунку брали участь ініціативні одесити, креативщики, гіди та бізнесмени.

Ця програма розробляється для створення конкурентоспроможного безпечного інформаційного діджитал-ресурсу.

⚓️ В Одесі випустять мобільний застосунок для туристів з локаціями міст для відпочинку 1

Читайте також: 🏄🏼‍♂️ Дизайнери створили безкоштовний сайт з маршрутами для туризму Україною — Go Ukraine

Вже до кінця цього місяця очікується, що завершаться маркетингові дослідження, а в липні проведуть серію промоівентів з мешканцями міста та бізнес-сектором.

Реалізація триватиме до 30 жовтня, а восени планують запуск тестового періоду.

Мобільний застосунок стане інструментом просування культурної та туристичної Одеси, покаже унікальні маршрути, розроблені спільно з гідами і одеситами. Новий ресурс буде включати інформацію про пам'ятки архітектури, музеї та театри, креативні хаби, дизайнерські кафе і готелі, зони відпочинку та цікаві локації.

Павло Вугельман, Заступник міського голови

Для гостей Одеси новий застосунок допоможе спланувати свою подорож містом, прогулятися унікальними маршрутами, комфортно і цікаво відпочити, відчувши особливий колорит одеситів.

Також ми вже раніше писали⚓️ В Одесі випустять мобільний застосунок для туристів з локаціями міст для відпочинку 2🏄🏼‍♂️ Туризм удома: 15 найкращих місць для мандрів онлайн під час карантину про 15 найкращих місць для мандрів онлайн під час карантину — туризм удома.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: