⚓️ В Одесі випустять мобільний застосунок для туристів з локаціями міст для відпочинку

Čytaty latynkoju
⚓️ В Одесі випустять мобільний застосунок для туристів з локаціями міст для відпочинку

Мобільний застосунок для туристів Одеси

Як повідомляють у міській раді Одеси, над розробкою туристичного застосунку працює комунальний заклад «Грантовий офіс Одеса 5Т», котрий отримав грантовий контракт від Українського культурного фонду на розробку програми. Також над процесом створення застосунку брали участь ініціативні одесити, креативщики, гіди та бізнесмени.

Ця програма розробляється для створення конкурентоспроможного безпечного інформаційного діджитал-ресурсу.

Читайте також: 🏄🏼‍♂️ Дизайнери створили безкоштовний сайт з маршрутами для туризму Україною — Go Ukraine

Вже до кінця цього місяця очікується, що завершаться маркетингові дослідження, а в липні проведуть серію промоівентів з мешканцями міста та бізнес-сектором.

Реалізація триватиме до 30 жовтня, а восени планують запуск тестового періоду.

Мобільний застосунок стане інструментом просування культурної та туристичної Одеси, покаже унікальні маршрути, розроблені спільно з гідами і одеситами. Новий ресурс буде включати інформацію про пам'ятки архітектури, музеї та театри, креативні хаби, дизайнерські кафе і готелі, зони відпочинку та цікаві локації.

Павло Вугельман, Заступник міського голови

Для гостей Одеси новий застосунок допоможе спланувати свою подорож містом, прогулятися унікальними маршрутами, комфортно і цікаво відпочити, відчувши особливий колорит одеситів.

Також ми вже раніше писали??‍♂️ Туризм удома: 15 найкращих місць для мандрів онлайн під час карантину про 15 найкращих місць для мандрів онлайн під час карантину — туризм удома.