🌰 У мережі з’явилась віртуальна екскурсія Києвом — понад 50 локацій

Čytaty latynkoju
🌰 У мережі з’явилась віртуальна екскурсія Києвом — понад 50 локацій

Віртуальна екскурсія Києвом

Віртуальну екскурсію містом «Ворота до Києва» розробили за ініціативи студентів університету імені Бориса Грінченка. Як повідомляють в Управлінні туризму та промоцій КМДА, це перша екскурсія містом, що доступна безкоштовно онлайн.

Тур створили у форматі слайдера. Усе, що вам потрібно, це перейти на сторінку екскурсії з персонального комп’ютера чи планшета та гортати сторінки вперед чи назад. Усього вже зараз понад 50 локацій київського середмістя, понад 100 цікавих слайдів з відеоблогами, фотографіями та відео.

Екскурсія «Золотими воротами»

Розробники вже працюють над мобільною версією, яку обіцяють випустити найближчим часом.

Світ рушає у віртуальний простір, а ми йдемо за ним! Вже зараз у відкритому безкоштовному доступі знаходиться перша в Україні віртуальна екскурсія столицею «Ворота в Київ».

Управління туризму та промоцій Київської міської державної адміністрації

Також через спеціальні QR-коди, розроблені командою організації, віртуальна екскурсія Києвом вже доступна українською та англійською мовами.

Мурал у «дворику з воронами» на вулиці Рейтарській 9Б

У Німеччині також нещодавно створили цілу цифрову версію міста.

Герренберг онлайн

У Німеччині запустили цифровий аналог міста Герренберг. Потрапити туди тепер можна за допомогою віртуальної реальності.

Програму створили вчені з інституту Фраунгофера та Штутгартського університету. Застосунок може відображати рельєф місцевості, геометрію доріг та детально описувати кожен район міста.

У нас дуже гарний центр міста, тому туристи можуть досліджувати його в цифровому вигляді з окулярами віртуальної реальності.

Ніколас Рейт, Радник мера Герренберга
Читайте також: 🛩 В Україні створили сервіс для моніторингу скасування обмежень на авіаперельоти у світі — TravelBans

Користувачі можуть вибирати маршрути та місця, які хочуть відвідати, і ділитися думкою про райони міста в спеціальному застосунку.

За допомогою цифрової версії влади також хочуть покращувати міський простір Герренберга. Вже зараз працюють над проєктом місцевого торгового центру. Спочатку розроблять віртуальну версію нової будови, а вже потім її відтворять у реальності.

Відгуки мешканців міста Герренберг

Також ми вже раніше писали??‍♂️ Туризм удома: 15 найкращих місць для мандрів онлайн під час карантину про 15 найкращих місць для мандрів онлайн під час карантину — туризм удома.