🚈 Фотографиня випустила книгу про «Укрзалізницю» — фотопроєкт Ukrzaliznytsia

Čytaty latynkoju
🚈 Фотографиня випустила книгу про «Укрзалізницю» — фотопроєкт Ukrzaliznytsia

Фотопроєкт Ukrzaliznytsia

Українська фотографиня Юлія Полященко, світлини котрої можна побачити у журналах Vogue та Dazed, видала книгу про «Укрзалізницю».

Авторка зібрала у книзі 220 фотографій і 13 історій про подорожі з документальними та постановочними кадрами.

Основою проєкту Ukrzaliznytsia стали не тільки спостереження самої авторки, але й її власний досвід: після навчання в Українській державній академії залізнодорожнього транспорту у Харкові Юлія Полященко відпрацювала студентську практику у якості провідниці.

Провінційні жиголо та дами, одягнені в леопард, суворі бізнес-леді та молоді солдати. Ви можете зустріти всі можливі (а часто і неможливі) типи персонажів, коли їздите потягом в Україні.

Юлія Полященко, Авторка проєкту Ukrzaliznytsia

Фото для проєкту авторка збирала рік. До виходу фотокниги Юлія також випустила тематичну маску в Instagram. Книга вже доступна у продажу. Замовити її можна тут.

Також ми вже раніше писали??‍? Google зібрав арт-поради від діячів культури — «витривалість» від Марини Абрамович та як загадати бажання від Йоко Оно, як Google зібрав арт-поради від діячів культури — «витривалість» від Марини Абрамович та як загадати бажання від Йоко Оно.