📸 Leica та Olympus запустили свої курси для фотографів: поставте запитання самим розробникам

Čytaty latynkoju
📸 Leica та Olympus запустили свої курси для фотографів: поставте запитання самим розробникам

Багато компаній, що мають відношення до творчих професій, відкрили ресурси для тих, хто наразі знаходиться вдома на самоізоляції: наприклад, Nikon зробила безкоштовними? Nikon зробила безкоштовним онлайн-курс фотографії до кінця квітня свої онлайн-уроки по фотографії.

Так компанії Leica та Olympus оголосили про відкриття онлайн-курсів на час карантину.

Курси Olympus

Курси «Заняття вдома з Olympus» дають можливість поспілкуватись з технічними фахівцями компанії. Фотографи можуть записатися на групові або індивідуальні заняття, де можна ставити будь-які питання. На курсах вони отримають відповіді та дізнаються більше про свої камери Olympus.

Групові заняття розраховані на 6 чоловік, кожен курс присвячено певним моделям камер та напряму фотографій, наприклад,  пейзаж, макро- або підводна зйомка.

Зареєструватися можна на сайті Olympus, кількість місць обмежена.

#StayHomeWithLeica

Компанія Leica також запустила серію безкоштовних онлайн-дискусій під керівництвом відомих фотографів, музикантів, акторів та інших творчих особистостей.

Фотографи Дженніфер МакКлюр і Хуан Крістобаль Кобо розкажуть про те, як вони розвивають свої навички, поки знаходяться на карантині. Меггі Стебер розповість про своє перемогу в проєкті музею Гуггенхайма «Таємний сад Лілі Лапальми». А Стівен Ванаско поділиться деталями свого цифрового робочого процесу.

Зареєструватись та ознайомитись з детальним розкладом можна на самому сайті.

Також ми писали? Великий гайд: 30 застосунків, сервісів та курсів, які стали безкоштовними на час карантину великий гайд про 30 застосунків, сервісів та курсів, які стали безкоштовними на час карантину.