📖 МОЗ та ВООЗ презентують дитячу книгу про те, як боротися з COVID-19

Čytaty latynkoju
📖 МОЗ та ВООЗ презентують дитячу книгу про те, як боротися з COVID-19

Книга про COVID-19

Бюро ВООЗ в Україні підготувало українську редакцію книги для дітей усього світу, які зазнали впливу пандемії COVID-19.

Книга «Мій герой — це ти» — казка, до створення якої долучилися понад 1 700 дітей, батьків, опікунів, психологів та педагогів зі 104 країн світу. Вони поділилися своїми історіями та досвідом боротьби з пандемією COVID-19. Реальні історії, страхи та переживання стали основою ілюстрованої казки «Мій герой – це ти».

Головні герої твору допомагають дитині зрозуміти емоції, почуття, переживання та усі соціальні незручності, які пов’язані зі світовою пандемією COVID-19.

Книгу радять читати батькам, опікунам, психологам чи педагогам дитині або невеликій групі дітей. Дітям не рекомендовано читати цю книгу самостійно без підтримки дорослих. Рекомендують читати одразу з дорослими, оскільки так легше дитині впоратися з усіма переживанням під час читання.

Книгу створили за допомогою ВООЗ, ЮНІСЕФ, Управління Верховного комісара ООН у справах біженців, Міжнародної Федерації Товариств Червоного Хреста і Червоного Півмісяця.

Безкоштовно прочитати та завантажити книгу можна за посиланням.

Також ми раніше писали? В Україні почнуть видавати історичні книжки для дітей, як в Україні почнуть видавати історичні книжки для дітей.