fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🤓 В Україні почнуть видавати історичні книжки для дітей

🤓 V Ukraїni počnuť vydavaty istoryčni knyžky dlja ditej
Видавничо-освітнй проєкт «Портал» представить нові книги у Міжнародний день дитячої літератури.
Vydavnyčo-osvitnj projekt «Portal» predstavyť novi knygy u Mižnarodnyj deń dytjačoї literatury.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Історичні книжки. Книжки розраховані на дітей від 4 до 10 років, підлітків 11–15 років, а також для дорослих від 16 років. Наразі вони доступні лише для попереднього замовлення, а самі книжки вже можна буде придбати влітку. Над реалізацією проєкту історичних книг допомогали релігієзнавець, кандидат історичних наук Ігор Козловський та український науковець, доктор історичних наук Ярослав Грицак. Наш світ потерпає від браку історичної свідомості — тобто вміння бачити себе частиною глобальних історичних процесів і розуміти глибші сенси того, що з нами відбувається. Тому видавництво Портал почало формувати історичну свідомість серед молодих людей, майбутніх лідерів, що може вплинути на долю України та світу.. Ярослав Грицак. Кандидат історичних наук . Видавництво поанує випускати понад 50 книг на рік. Головна ідея видавництва історичних книг полягає в зціленні історії, тобто, позбавлення від радянського наративу і формування нового покоління з українською історією. Про видавництво Портал. Наразі видавництво Портал вже має декілька оригінальних видань про історію, культурологію та мислення. Окрім книг експерти проєкту розробляють сучасні формати для розвитку спільного читання батьків і дітей та популяризації історії. Ідея видавничо-освітнього проєкту Портал виросла з багатьох міркувань. По-перше, щоб любити свою країну, потрібно змалечку про неї говорити, читати, співати. Потрібно вивчати свою історію. По-друге, наші діти мають розуміти історичні витоки і корені — й добрі, й злі, — щоб робити висновки і мудро будувати майбутнє. . Олена Хіргій. Засновниця видавництва Портал. Також ми раніше проводили експеримент, чому мова має значення навіть у TikTok.
Реклама 👇 Замовити

Історичні книжки

Книжки розраховані на дітей від 4 до 10 років, підлітків 11–15 років, а також для дорослих від 16 років. Наразі вони доступні лише для попереднього замовлення, а самі книжки вже можна буде придбати влітку.

Над реалізацією проєкту історичних книг допомогали релігієзнавець, кандидат історичних наук Ігор Козловський та український науковець, доктор історичних наук Ярослав Грицак.

Наш світ потерпає від браку історичної свідомості — тобто вміння бачити себе частиною глобальних історичних процесів і розуміти глибші сенси того, що з нами відбувається. Тому видавництво «Портал» почало формувати історичну свідомість серед молодих людей, майбутніх лідерів, що може вплинути на долю України та світу.

Ярослав Грицак, Кандидат історичних наук

🤓 В Україні почнуть видавати історичні книжки для дітей 1

Видавництво поанує випускати понад 50 книг на рік. Головна ідея видавництва історичних книг полягає в «зціленні історії», тобто, позбавлення від радянського наративу і формування нового покоління з українською історією.

🤓 В Україні почнуть видавати історичні книжки для дітей 2

Про видавництво «Портал»

Наразі видавництво «Портал» вже має декілька оригінальних видань про історію, культурологію та мислення. Окрім книг експерти проєкту розробляють сучасні формати для розвитку спільного читання батьків і дітей та популяризації історії.

Ідея видавничо-освітнього проєкту «Портал» виросла з багатьох міркувань. По-перше, щоб любити свою країну, потрібно змалечку про неї говорити, читати, співати. Потрібно вивчати свою історію. По-друге, наші діти мають розуміти історичні витоки і корені — й добрі, й злі, — щоб робити висновки і мудро будувати майбутнє.

Олена Хіргій, Засновниця видавництва «Портал»

🤓 В Україні почнуть видавати історичні книжки для дітей 3

Також ми раніше проводили🤓 В Україні почнуть видавати історичні книжки для дітей 4🇺🇦 Є різниця! Чому мова має значення навіть у TikTok (експеримент редакції) експеримент, чому мова має значення навіть у TikTok.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: