🎨 Українські художники проведуть онлайн-аукціон на підтримку боротьби проти COVID-19

Čytaty latynkoju
🎨 Українські художники проведуть онлайн-аукціон на підтримку боротьби проти COVID-19

Аукціон проти COVID-19

10 квітня стартує аукціон Stay art home, українські художники створюватимуть роботи в онлайн-форматі.  На усі зібрані гроші з аукціону придбають маски для лікарів.

Ініціаторами проєкту стали арт-агентство TUASHO, компанія IDEII та колекціонер Ігор Абрамович.

Ставки на аукціоні будуть робити в умовних одиницях — хірургічних масках. Тобто учасник потім повинен сплатити ціну, рівну кількості масок за лот. В планах перетворити аукціон на марафон.

Роботи створюються у форматі реального часу, а ставки робляться просто у коментарях. Власник роботи також визначається онлайн, — ним стає учасник, чия ставка була найвищою

Організатори проєкту Stay art home

Участь в аукціоні братимуть такі представники мистецтва як:

  • Засновник напряму SMS-art та Transmonumetalism Роман Мінін.
  • Учасник арт-проєкту «Інтересні Казки» Володимир Манжос (Waone).
  • Львівський ілюстратор Олександр Дерега.
  • Художник у напрямі comics-art Сергій Якименко.
  • Брати скульптори Єгор та Микита Зігури.

Раніше ми писали? Біллі Айліш, Леді Ґаґа, Елтон Джон: відбудеться всесвітній концерт проти розповсюдження COVID-19 про всесвітній концерт проти розповсюдження COVID-19: Біллі Айліш, Леді Гага, Елтон Джон.

Концерт проти COVID-19

Всесвітня організація охорони здоров’я та організація Global Citizen оголосили про проведення онлайн-концерту на підтримку лікарів у цей тяжкий період. Також мета концерту One World: Together at Home, полягає в застережені людей про розповсюдження вірусу COVID-19.

Трансляція концерту відбудеться на телебаченні 18 квітня з 20:00 до 22:00 в Північній Америці. Також переглянути концерт в прямому ефірі можна буде майже на всіх стрімінгових сервісах та соцмережах: Apple, Facebook, Instagram, Tencent, Twitch, Twitter та YouTube.

Серед оголошених артистів вже можна побачити Біллі Айліш, Елтона Джона, Леді Гагу, Андреа Боттічеллі, Стіві Вандера, Пола Маккартні, Девіда Бекхема, колумбійського співака Maluma, гурт Green Day та багато інших.

В Україні також проведуть? «Даруй повітря»: відбудеться благодійний онлайн-концерт, на якому зберуть кошти на медичні прилади благодійний онлайн-концерт.