Реклама

📱 Український сервіс з вивчення англійської EnglishDom відкриває безкоштовний доступ до свого курсу

Čytaty latynkoju
📱 Український сервіс з вивчення англійської EnglishDom відкриває безкоштовний доступ до свого курсу
  1. Головна
  2. Креатив
  3. 📱 Український сервіс з вивчення англійської EnglishDom відкриває безкоштовний доступ до свого курсу

Щоб отримати безкоштовний доступ до ED Words на 3 місяці, необхідно встановити застосунок з App Store або Google Play, зареєструватися, перейти у свій профіль і ввести промокод ed_free.

Програма від EnglishDom

Мобільний застосунок ED Words дозволяє вивчати англійські слова з допомогою алгоритму інтервальних повторень з елементами гри.

Загалом в ED Words понад 28 000 англійських слів для вивчення в 350 тематичних наборах, наприклад: «Фільми», «Топ 100 дієслів», «Словник Геймера», «Футбол», крім того є можливість створювати свої набори.

Мобільний тренажер ED Words інтегрований у платформу EnglishDom та взаємодіє з іншими сервісами компанії. Наприклад, за допомогою розширення для браузера ED Translator можна додавати нові англійські слова з інтернету в список на вивчення і потім вчити їх у застосунку.

Система EnglishDom синхронізує вивчення слів у додатку ED Words та на сайті, і дозволяє відстежувати прогрес — як користувач вчив англійські слова останній тиждень, місяць, рік, за весь час і в порівнянні з іншими користувачами.

Про EnglishDom

EnglishDom — онлайн школа англійської мови та продуктова IT компанія, розташована у Дніпрі. У компанії працює міжнародна команда з 400 співробітників, серед яких 300 викладачів англійської. Платформа EnglishDom включає п’ять сервісів для вивчення англійської мови.

Також ми раніше писали? Стенфорд, Йель та Гарвард: навчальні програми понад 100 провідних університетів зібрали на одному ресурсі, що навчальні програми понад 100 провідних університетів зібрали на одному ресурсі.

Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Написати коментар