🎨 В Україні запустили Codeky.Art — перший маркетплейс сучасного мистецтва

Čytaty latynkoju
🎨 В Україні запустили Codeky.Art — перший маркетплейс сучасного мистецтва

Цього місяця стартувала робота першої української онлайн-платформи з продажу та популяризації сучасного мистецтва. Після попередньої модерації, свої роботи на сайті можуть розмістити  як професіональні творчі діячі, так і починаючі митці.

Що це таке? 

CodeKY — сайт, на якому представники творчих професій можуть рекламувати та продавати свої роботи, розміщувати інформацю про мистецькі здобутки та пропонувати надання послуг, пов’язаних з дизайном, фотографією, живописом, скульптурою та іншим.


Наразі на платформі є:

  • Онлайн-магазин, де можна купити предмети сучасного мистецтва молодих українських художників і майстрів, фешн-дизайнерів, а так само антикваріат і вінтажну продукцію
  • Дошка оголошень, де усі бажаючі можуть розмістити інформацію про послуги, пов’язані з мистецтвом
  • Блог з доступними статями про сучасне мистецтво

Умови розміщення:

За розміщення робіт на сайті з продавця стягується місячна абонплата у розмірі 1,5% від їхньої ціни. Власники бізнес-кабінетів зможуть розміщувати до 3-х рекламних оголошень на місяць безкоштовно, вартість одного оголошення для звичайних користувачів складає 200 грн. Є можливість додатково придбати послуги маркетингу та просування.

Творці ресурсу мають на меті допомогти молодим митцям розпочати свій мистецький шлях, тому для студентів творчих вузів передбачені спеціальні умови та знижки.

Читайте також як зміниться територія заводу «Арсенал»? Як зміниться територія заводу «Арсенал»: коворкінг, сквер та оновлені Нікольські ворота.

? Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.