🎭 У Києві пройде фестиваль FRONTIER – поринути у мистецтво через віртуальну реальність

Čytaty latynkoju
🎭 У Києві пройде фестиваль FRONTIER – поринути у мистецтво через віртуальну реальність

З 20 по 22 вересня у Києві відбудеться фестиваль FRONTIER, на якому за допомогою віртуальної реальності відвідувачі поринуть у мистецтво, відчують різні VR-досвіди від українських художників. Також буде можливість познайомитися з сучасними практиками роботи з публічними просторами та побачити арт-об’єкти у цифровому середовищі посеред міста.

?️ Яка мета

Проєкт задуманий як щорічна подія, що відбувається в різних містах країни та працює з однією важливою для українського суспільства темою в кількох секторах мистецтва та культури. Цьогорічна фокус-тема – Reforming space: «New monuments» – говорить про те, як технології та мистецтво взаємодіють із простором, доповнюють матерію міста та створюють спільний досвід для містян.

FRONTIER

? Програма у Києві

Виставка в Центрі сучасного мистецтва М17, мистецтво у віртуальній та аугментованій реальності, скульптура, шоу-кейси із використання технологій в культурі, перформанси й зустрічі з митцями, екскурсії виставкою, виступи віджеїв й VR-вечірки.

До створення виставок та експозицій запрошено 25 українських художників. На виставці в М17 можна буде побачити 25 досвідів мистецтва у віртуальному просторі та 6 скульптур українських митців.

Виставка працюватиме до 17 листопада.

FRONTIER

? Експозиції у публічних просторах

У рамках події в Києві можна буде побачити 7 арт-об’єктів – навпроти бібліотеки Вернадського, на бульварі Шевченка, в сквері на Либідській площі, на Печерську неподалік пам’ятнику Пилипу Орлику, на перехресті зі стадіоном Динамо та на одному з пустирів Троєщини.

Експозиції в містах доступні в будь-який час з QR-кодом, що є на локаціях, та додатком, який доступний до завантаження на сайті.

З 4 по 6 жовтня фестиваль пройде у Харкові.

Читайте також, як віртуальна реальність змінить?️ Як віртуальна реальність змінить мистецтво та простір України – ідеї з фестивалю Frontier мистецтво та простір України – ідеї з хакатону Frontier.