🎭 Проєкт «I-Reflections Lab»: українських митців вчитимуть новітнім технологіям у театрі

Čytaty latynkoju
🎭 Проєкт «I-Reflections Lab»: українських митців вчитимуть новітнім технологіям у театрі

Що відомо

В Україні розпочався проєкт Лабораторія перформативних медіатехнологій «I-Reflections Lab: особистість у медіапросторі» від відомого хореографа та перформера Марії Пяткової. Режисер навчить митців працювати з сучасними техніками перформативного мистецтва.

Для участі у відборі необхідно подати заявку до 30 серпня. Після відбору 15 щасливчиків буде запрошено до участі у воркшопах.

[vimeo 216411618 w=580 h=370]

Про проєкт

Новітні технології можуть стати театру у нагоді для підсилення емоційного впливу на глядача. Також це дозволяє подивитися на виконавське мистецтво під новим кутом.

Проєкт цікавий тим, що транслює досвід використання технологій експериментального медіаперформансу в театрально-хореографічне мистецтво.

Євген Ващенко, український художник, який працює в галузі живої електроніки, інсталяції, скульптури, звукового та відео-мистецтва

Чого навчать

У рамках Лабораторії учасники вчитимуться працювати з проєкціями, камерами і сенсорами. Познайомляться з сучасними техніками відео та фотозйомки, програмуванням візуальних ефектів та технологією захоплення руху. Створюватимуть власні перформанси на теми, пов’язані з цифровою репрезентацією особистості.

Вирішальними для якості вистави стають не технічні хитрощі, а вміння грамотно застосувати технології в контексті сучасного спектаклю, не стомлюючи при цьому глядача та акторів численними ефектами

Марія Пяткова, Хореограф-постановник Берлінского мультимедійного театру Рost theatre

Коли

Майстер-класи від режисера Марії Пяткової та медіахудожника Євгена Ващенка проходитимуть 25-28 вересня у столиці в Інституті проблем сучасного мистецтва. 29-го вересня відбудеться відкритий показ перформанс-робіт учасників у ході інтерактивної медіа-виставки «i-Reflections».

Хто може брати участь

До безкоштовної участі у «I-Reflections Lab» з усієї України запрошуються художники, що працюють з рухом і танцем, актори, режисери, відеохудожники, оператори, фотографи та всі, кого цікавить перформативне використання медіатехнологій.

Читайте також про те, що в Україні запустять? В Україні запустять безкоштовний онлайн-курс з арт-маркетингу для митців безкоштовний онлайн-курс з арт-маркетингу для митців.