🎨 Creative Practice проводить дослідження для курсу «Основи дизайну»: що повинен вміти молодий дизайнер

Čytaty latynkoju
🎨 Creative Practice проводить дослідження для курсу «Основи дизайну»: що повинен вміти молодий дизайнер

Команда освітньої платформи Creative PracticeВосени в Україні запустять Creative Practice — освітню платформу для креативних фахівців. Навіщо і хто це робить продовжує роботу над першим курсом — «Основи дизайну» та проводить дослідження вимог і бачення молодих дизайн-фахівців креативним ринком України.

Програма курсу буде присвячена графічному дизайну, веб-дизайну та UI/UX-дизайну. Його особливістю буде уніфікована та погоджена з партнерами програма, заснована на реальних практиках та методиках роботи.

Creative Practice

Для чого

Мета курсуВосени в Україні запустять Creative Practice — освітню платформу для креативних фахівців. Навіщо і хто це робить – підготовка стажерів та молодших дизайнерів. На момент навчання студенти отримають бачення того, як влаштована кар’єра дизайнера, які очікування мають роботодавці, яким чином працювати, щоб підійматись кар’єрними сходами, та скільки часу має займати кожен крок.

Задля втілення задуманого, команда вирішили спитати представників ринку креативної індустрії про їх бачення того, що мають знати та вміти молоді фахівці. Цінним інсайтом для молодих фахівців може стати те, якою бачать для них винагороду їхні роботодавці.

? Що за освітня платформа

Creative Practice – це освітній майданчик, створений об’єднаними зусиллями креативної спільноти України. Разом ми розроблюємо єдину освітню програму, що буде доступною онлайн для кожного, хто дійсно прагне стати фахівцем в царині творчих індустрій та готовий докладати для цього зусилля.

Автор проекту: Анатолій Попель.

основи дизайну

Команда освітньої платформи запрошує креативних фахівців долучитись до дослідження, щоб зібрати якомога більше інформації. Інфографіка з результатами дослідження буде опублікована за місяць.

Щоб взяти участь в опитуванні, перейдіть за посиланням.

Дізнатися більше про проект Creative Practice.

Читайте також про те, що компанія Grammarly долучилася?? Grammarly долучився до ініціативи #KyivNotKiev – рекомендуватиме правильну транслітерацію до ініціативи CorrectUA #KyivNotKiev та рекомендує правильну транслітерацію назв українських міст.