🔢 8 важливих показників для ФОП на 2019 рік

Čytaty latynkoju
🔢 8 важливих показників для ФОП на 2019 рік

  Скільки складає припустимий мінімум зарплатні на 2019 рік?

  Якщо у ваших найманих працівників чи у вас самих виникають сумніви щодо ставки мінімальної заробітної плати, нагадаємо вам цей показник. Згідно із положеннями законодавства про державний бюджет на 2019 рік та вимогами податкового законодавства України, розмір нарахованої мінімальної зарплатні у 2019 році має складати не менше 4173,00 грн.

  Скільки складає прожитковий мінімум в Україні?

  Згідно із законом «Про державний бюджет», у 2019 році розмір прожиткового мінімуму українців для осіб працездатного віку без інвалідності складає 1936,00 грн.

  Скільки податків сплачувати підприємцям I, II та III групи за схемою спрощеного оподаткування?

  Підприємці-фізичні особи, які використовують спрощену форму сплати податків, у 2018 році згідно зі ставками, чинними на 9 березня 2018 року, мають сплачувати такі податки до державного бюджету:

  ФОП 2018

  Для ФОП, котрі використовують II групу спрощеної системи оподаткування, ставки мають наступний вигляд:

  ФОП 2018

  Варто також нагадати, що ці 2 групи платників податків мають ставки єдиного податку (ЄП) згідноі зі рішеннями про розмір оподаткування від місецвих рад в залежності від свого виду господарської діяльності.

  Зазначимо, що зараз український парламент буде розглядати законопроект про скасування III групи для ФОП — про це читайте у нашому окремому матеріаліЧи скасують в Україні III групу ФОП і як це завдасть шкоди економіці. Станом на березень 2018 року для III групи у спрощеній системі оподаткування застосовуються такі податкові ставки:

  ФОП 2018

  Скільки податків має сплатити ФОП групи за загальною системою оподаткування?

  Для ФОП на загальній системі розмір податкових платежів наступний:

  ФОП 2018

  Які добові при відрядженні слід сплачувати працівникам?

  Якщо ваш найманий працівник чи особа, що працює за контрактом, перебуває у відрядженні, ви маєте забезпечити йому сплату добових на харчування та пересування у цілях, визначених метою поїздки. Максимальна допустима сума добових складає 372,30 грн у розрахунку на 1 особу.

  Яка сума добових, якщо працівник перебуває у відрядженні за кордоном?

  Ви відправили свого найманого працівника за кордон у бізнесових справах? Добові теж треба буде платити — але у валютному еквіваленті. Тут сума добових нарахувань складає 80 євро на 1 особу.

  Як виглядає загальна картинка податків, зборів та нарахувань на 2018 рік?

  Повну картину усіх наведених вище платежів та відрахувань представлено у інфографіці від Управління Державної фіскальної служби у Запорізькій області. Ставки та параметри платежів актуальні станом на I квартал 2018 року:

  Ставки для ФОП у 2018