Реклама

🦖 На ВДНГ стартує інтерактивна виставка «Планета динозаврів»

Čytaty latynkoju
🦖 На ВДНГ стартує інтерактивна виставка «Планета динозаврів»

Виставка «Планета динозаврів»

Вже з 15 травня на території Експоцентру буде доступна нова виставка «Планета динозаврів» — це буде одна з найбільших експозицій, яку цього літа можна буде побачити на ВДНГ.

Над створенням експонатів для експозиції працювали вчені з музеїв природознавства Аргентини, Польщі, Китаю та США. Завдяки досконалому вивченню питання та підтримці анатомів, палеонтологів й істориків, головному креатору та ідейному натхненнику парка Дану Фіроу вдалося відтворити максимально реалістичні умови життя доісторичних істот.

Як зазначив автор виставки, захід максимально наближений до того, яким він був тисячоліття тому.

Тут можна вільно прогулюватись поміж вікових дерев, споглядати за сценами з буденного життя динозаврів та крок за кроком в ігровій формі відкривати для себе цікаві факти щодо життя, флори та фауни доісторичних часів Мезозойської ери

Дан Фіроу, засновник «Планети динозаврів»
Читайте також: 🤓 Фотопроєкт: екскурсії на ВДНГ — дізнайтесь історію та таємниці Експоцентру 

У парку можна буде побачити моделі динозаврів, доісторичних птахів та летючих рептилій, що колись населяли Землю. Усі вони виконані в реальному розмірі та розміщенні в тих умовах, що панували на планеті за часи їхнього існування.

Гості «Планети динозаврів» дізнаються про історію таємничої Мезозойської ери та побувають у всіх її періодах: тріасовому, юрському, крейдяному. Для зручності парк розділять на декілька тематичних зон.

У таємничих садах зберуть дивовижні рослини, більшість з яких вже не є частиною нашого світу, або зустрічаються на Землі надзвичайно рідко.

Серед зони з динозаврами розмістять таких знаменитих істот, як Тиранозавр-Рекс, Трицератопс, Алозавр, Спінозавр, Брахіозавр та інших. Гості парку зможуть дізнатися, чим відрізняються хижаки та травоїдні динозаври.

Подивитися на птахів Мезозойської ери можна буде піднявшись на підвісні мости, з них відкриється вид на дивовижних летючих рептилій, що населяли планету впродовж трьох епох.

В ері вулканів та комет розмістять справжній вулкан та залишки комети в кратері, а також розкажуть про те, як один удар комети закінчив еру панування динозаврів та спричинив ядерну зиму, розпочавши новий цикл існування Землі.

У зоні з розкопками, можна буде приміряти роль палеонтолога, спробувати розкопати чотири великих скелети та сфотографуватися на згадку всередині двометрової голови Тиранозавра. А у розважальній зоні розмістять шістьох динозаврів, яких вже приборкано співробітниками парку та на яких можна покататися верхи.

Для наймолодших гостей на «Планеті динозаврів» підготують добірку в понад 40 розмальовок з динозаврами, шоу-програму з виступом дино-рок-гурту, а також розмістять великий надувний батут.

Локація працюватиме з дотриманням усіх карантинних норм та рекомендацій МОЗ та ВООЗ.

Виставка «Планета динозаврів» працюватиме на ВДНГ щоденно з 10:00 до 20:00. Вартість квитків — від 130 грн (понеділок-вівторок), від 170 грн (середа-неділя). У наявності є пільгові та сімейні квитки. Детальніше про захід можна дізнатись за посиланням.