Реклама

🚂 У Індії побудують найвищий залізничний міст у світі — вище за Ейфелеву вежу

Čytaty latynkoju
🚂 У Індії побудують найвищий залізничний міст у світі — вище за Ейфелеву вежу

Найвищий залізничний міст у світі

Нещодавно в Індії завершили будівництво арки залізничного моста через річку Чинаб. Після того, як міст добудують, він стане найвищим залізничним мостом у світі.

Загалом висота моста над гирлом річки становитиме 359 метрів, що на 30 метрів вище за Ейфелеву вежу в Парижі. Як зазначив Міністр залізних доріг Індії Пію’ш Гойял, цей міст стане важливою частиною інфраструктури країни.

Зіткнувшись з серйозними проблемами та небезпеками для життя, пов'язаними з пересіченою місцевістю і геологічними зонами, інженери та робітники працюють понаднормово, щоб зробити все в термін, встановлений для завершення будівництва найвищого у світі залізничного моста, що з'єднує Кашмір з іншою частиною країни

Пію'ш Гойял, Міністр залізних доріг Індії

Довжина моста Чинаб складе 1 315 метрів, він буде складатися з 17 прольотів, а проліт головної арки становитиме 467 метрів.

Найвищий залізничний міст у світі

Читайте також: 🏢 Toyota побудує розумне місто на базі старого заводу

Міст був спроєктований для стримування терористичної загрози: виготовлений зі спеціальної сталі товщиною 63 мм, цей міст є захищеним від вибухів.

Навіть землетрус п’ятої категорії для нього не стане проблемою.

Міст стане частиною 111-кілометрової ділянки залізниці Удхампур — Срінагар — Барамулла. Очікується, що будівництво буде повністю завершено до грудня 2022 року.