👀 У Львові запрацювали перші камери автофіксації порушень на дорогах

Čytaty latynkoju
👀 У Львові запрацювали перші камери автофіксації порушень на дорогах

Камери на дорогах Львова

Як повідомив в інтерв’ю Українським Новинам голова Національної поліції Ігор Клименко, перед Новорічними святами у Львові та області запустили одразу декілька камер автоматичної фото- і відеофіксації порушень на дорогах.

За його словами у Києві та Київській області діє 45 камер, й у Львівській області ще три камери. На трасі «Київ — Чоп» та безпосередньо у самому місті.

Наразі вже камери на трасі «Київ — Чоп» розташовано:

  • на 490 км+400 автодороги, поблизу міста Буськ
  • на 555 км+662 автодороги, поблизу села Солонка
  • на 555 км+730 автодороги, поблизу села Солонка

Камери на дорогах Львова

Крім того, Ігор Клименко зазначив, що протягом цього року планують встановити такі камери й в інших регіонах. Він підкреслив, що майже весь процес встановлення камер відбувається без участі нацполіції — місцева влада майже сама все робить.

Все залежить від фінансування. Фінансуванням і встановленням камер займаються місцеві органи влади та відповідні дорожні служби. Національна поліція лише погоджує це все. З Нацполіцією радяться в тому випадку, коли потрібно визначитися з концентрацією ДТП в тому чи іншому регіоні

Ігор Клименко, Голова Національної поліції
Читайте також: 🚶🏼‍♂️ Урбаністика: 50 причин, чому в місті має бути більше пішохідних вулиць

Очікується, що додаткові камери встановлять на трасі «Київ — Чоп», «Київ — Одеса», «Київ — Харків». Загалом обиратимуть ділянки, де найбільша кількість автомобілів і найшвидший швидкісний режим.

Раніше МВС повідомило, як на дорогах, де встановили відеонагляд, ДТП стало менше у три рази? МВС: на дорогах, де встановили відеонагляд, ДТП стало менше у 3 рази. А у Києві створили мапу з концентрацією ДТП? У Києві створили мапу з концентрацією ДТП.