fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🚶🏼‍♂️ У Раді хочуть посилити відповідальність за порушення правил дорожнього руху для пішоходів

🚶🏼‍♂️ U Radi hočuť posylyty vidpovidaľnisť za porušennja pravyl dorožńogo ruhu dlja pišohodiv
З новими законами можуть підвищити штрафи та зобов'язати пішоходів носити світловідбивальні елементи у темну пору доби.
Z novymy zakonamy možuť pidvyščyty štrafy ta zobov'jazaty pišohodiv nosyty svitlovidbyvaľni elementy u temnu poru doby.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Порушення правил дорожнього руху. Сьогодні, Верховна Рада прийняла у першому читанні за основу законопроєкт №2697, згідно з яким можуть посилити відповідальність пішоходів за порушення правил дорожнього руху. Згідно із проєктом закону, за непокору пішоходів сигналам регулювання дорожнього руху, перехід ними проїзної частини у невстановлених місцях та невиконання інших правил дорожнього руху: Штраф у розмірі 15 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян — 225₴. Раніше за таке порушення можна було отримати попередження або сплатити 3 мінімуми (54₴). Якщо ці порушення були здійснені у стані алкогольного спяніння, штраф становитиме 30 мінімумів — 510₴ (а раніше — лише 8 мінімумів, тобто 136₴). Якщо порушення призвело до створення аварії, штраф складе 40 мінімумів — 680₴. Раніше порушник міг отримати у покарання громадські роботи на строк від двадцяти до сорока годин або штраф у 10 мінімумів (170₴). Читатйте також: 👨🏼‍⚖️ Уряд представив програму відновлення економіки після карантину через COVID-19. Крім того, Рада у першому читанні ухвалила законопроєкт №2694. Світловідбивальні елементи. У проєкті закону йдеться про те, що пішоходи можуть зобовязати переходити доргу у темну пору доби чи під час туману лише за наявності світлоповертальних елементів — спеціальна поверхня на одязі, що відбиває світло та дозволяє завчасно побачити пішохода на довгій дистанції. У разі порушення можна отримати попередження або сплатити штраф у розмірі 3 неоподатковуваних мінімумів (51₴). Коли набере чинності. Наразі ці закони ще не ухвалили остаточно, лише у першому читанні. Спочатку Рада має ухвалити їх у другому читанні, Президент — підписати, і лише після того зміни набудуть чинності. Раніше ми вже писали, як Президент підписав закон №1210 — що змінюється та як він вплине на кожного з нас.
Реклама 👇 Замовити

Порушення правил дорожнього руху

Сьогодні, Верховна Рада прийняла у першому читанні за основу законопроєкт №2697, згідно з яким можуть посилити відповідальність пішоходів за порушення правил дорожнього руху.

Згідно із проєктом закону, за непокору пішоходів сигналам регулювання дорожнього руху, перехід ними проїзної частини у невстановлених місцях та невиконання інших правил дорожнього руху:

  • Штраф у розмірі 15 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян — 225₴. Раніше за таке порушення можна було отримати попередження або сплатити 3 мінімуми (54₴).
  • Якщо ці порушення були здійснені у стані алкогольного сп’яніння, штраф становитиме 30 мінімумів — 510₴ (а раніше — лише 8 мінімумів, тобто 136₴).
  • Якщо порушення призвело до створення аварії, штраф складе 40 мінімумів — 680₴. Раніше порушник міг отримати у покарання громадські роботи на строк від двадцяти до сорока годин або штраф у 10 мінімумів (170₴).

Кияни хочуть користуватися наземними переходами на Хрещатику

Читайте також: 👨🏼‍⚖️ Уряд представив програму відновлення економіки після карантину через COVID-19

Крім того, Рада у першому читанні ухвалила законопроєкт №2694.

Світловідбивальні елементи

У проєкті закону йдеться про те, що пішоходи можуть зобов’язати переходити доргу у темну пору доби чи під час туману лише за наявності світлоповертальних елементів — спеціальна поверхня на одязі, що відбиває світло та дозволяє завчасно побачити пішохода на довгій дистанції.

У разі порушення можна отримати попередження або сплатити штраф у розмірі 3 неоподатковуваних мінімумів (51₴).

Коли набере чинності

Наразі ці закони ще не ухвалили остаточно, лише у першому читанні. Спочатку Рада має ухвалити їх у другому читанні, Президент — підписати, і лише після того зміни набудуть чинності.

Раніше ми вже писали🚶🏼‍♂️ У Раді хочуть посилити відповідальність за порушення правил дорожнього руху для пішоходів 1👨🏼‍💼 Президент підписав закон №1210 — що змінюється та як він вплине на кожного з нас, як Президент підписав закон №1210 — що змінюється та як він вплине на кожного з нас.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: