🏗 Кременчуцький міст через Дніпро — протягом 2021 року розпочнеться будівництво

Čytaty latynkoju
🏗 Кременчуцький міст через Дніпро — протягом 2021 року розпочнеться будівництво

Кременчуцький міст через Дніпро

Як передає Укравтодор на своїй сторінці в Facebook, служба автомобільних доріг у Полтавській області оголосила тендер на будівництво через Дніпро у Кременчуці. Очікується, що початок будівельних робіт розпочнеться весною наступного року.

Наразі у місті є лише один діючий міст — Крюківський — однак він знаходиться в аварійному стані. Через Крюківський міст проходять одні з найважливіших доріг для регіону: Н-08 Бориспіль — Дніпро — Запоріжжя та М-22 Полтава — Олександрія.

Без будівництва нового мосту ми наражаємо не лише місто Кременчук, але й увесь центральний регіон України на транспортний колапс. Промислова агломерація Кременчука налічує близько півмільйона осіб — і саме від якості внутрішнього транспортного сполучення залежить інтенсивність розвитку регіону.

Олександр Кубраков, Голова Укравтодору
Читайте також: 📱 4G в метро у Києві став доступний на 45 із 46 станцій

Також голова Укравтодору зазначив, що побудувати новий міст планують протягом трьох років.

Новий міст у Кременчуці буде вантовим мостом за схемою 180+360+180. Запланована протяжність (разом з підходами) — 1,7 км.

Новий міст

Фото «Укравтодор»

У організації пояснили, що такий тип мостів потребує менше матеріалів та є екологічнішим. Вже відомо, що під час будівництва використовуватимуть локальні матеріали — майже 95% із них будуть зроблені в Україні.

Новий міст

Фото «Укравтодор»

Ознайомитись з документацією тендера можна за посиланням.