fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🛣 На дорогах України почнуть встановлювати нові засоби розподілу — острівці безпеки, розширення та чокери

🛣 Na dorogah Ukraїny počnuť vstanovljuvaty novi zasoby rozpodilu — ostrivci bezpeky, rozšyrennja ta čokery
Відтепер окрім «лежачих поліцейських» на дорогах з'являться й інші засоби розподілу.
Vidteper okrim «ležačyh policejśkyh» na dorogah z'javljaťsja j inši zasoby rozpodilu.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Нові засоби розподілу. Відповідно до нового стандарту заходів і засобів врегулювання дорожнього руху, вже з 1 листопада на дорогах України почнуть встановлювати нові засоби розподілу — острівці безпеки, бордюрні розширення, чокери і розділові смуги. Про це передає ЦТС. Завдяки новому розподілу планують не тільки зменшити швидкість на дорогах, а й рівномірно врегулювати транспортний потік. Особливу увагу приділятимуть ділянкам, де найбільше ДТП за участі велосипедистів та пішоходів. Змінені стандарти дозволять установлювати роздільні острівці чи смуги, бордюрні розширення, чокери і острівці безпеки. Вони проєктуються при ремонті або модернізації існуючих доріг та вулиць, а також при будівництві та реконструкції.. Коментар Укравтодор. . Ще у 2017 році Укравтодор на автодорозі Одеса-Рені встановив перший острівець безпеки в Україні. Острівець дозволив знизити кількість ДТП, які виникали через порушення швидкісного режиму. Читатйте також: 🚶🏼‍♂️ Урбаністика: 50 причин, чому в місті має бути більше пішохідних вулиць. Основою створення стандарту стала концепція VisionZero. Як роблять дороги безпечнішими у Європі — концепція VisionZero. У країнах Європи давно діє система автоматичної фіксації порушень правил дорожнього руху, завдяки чому вдалося значно зменшити кількість смертельних випадків на дорогах. https://twitter.com/wernerdedobb/status/1237310788555153408 Найяскравішим прикладом заходів з організації безпеки на дорогах стала концепція Vision Zero або концепція нульової смертності —програма безпеки дорожнього руху Швеції. У Швеції вже давно запровадили радикальний підхід до безпеки дорожнього руху, завдяки чому число смертей і серйозний травматизм на дорогах значно знизилися. З часу його прийняття минуло десять років, і тепер концепцію нульової смертності переймають багато інших країн світу. Принципи Vision Zero:. Обмеження швидкості в населених пунктах до 30 км/год. Вчені зазначають, що саме ця швидкість є межою, при якій більшість пішоходів виживають під час інцидентів. Нагадування про ремені безпеки. Автомобілі, що виробляє Швеція, оснащуються системами нагадування про ремені безпеки. Велосипедні шоломи. Всі діти до 15 років зобовязані використовувати шолом при їзді на велосипеді. Очищення прилеглих до доріг територій. Було прибрано усі небезпечні предмети, що можуть зашкодити, якщо автомобілю треба зїхати з дороги на узбіччя: дерева, камені та паркани. Дороги з розділовим бар’єром. Їх встановлено по центрі дороги, вони розмежовують дві смуги і запобігає аварії повязані із зіткненнями зустрічного автотранспорту Детальне розслідування аварій зі смертельним випадком. Всі летальні аварії на дорогах розслідуються спеціальною комісією, також шукають рішення, як запобігти інцидент знову. Також ми раніше писали, що МВС планує збільшити майже у 20 разів штрафи за порушення ПДР.
Реклама 👇 Замовити

Нові засоби розподілу

Відповідно до нового стандарту заходів і засобів врегулювання дорожнього руху, вже з 1 листопада на дорогах України почнуть встановлювати нові засоби розподілу — острівці безпеки, бордюрні розширення, чокери і розділові смуги. Про це передає ЦТС.

Завдяки новому розподілу планують не тільки зменшити швидкість на дорогах, а й рівномірно врегулювати транспортний потік. Особливу увагу приділятимуть ділянкам, де найбільше ДТП за участі велосипедистів та пішоходів.

🛣 На дорогах України почнуть встановлювати нові засоби розподілу — острівці безпеки, розширення та чокери 1

Дорожній чокер

Змінені стандарти дозволять установлювати роздільні острівці чи смуги, бордюрні розширення, чокери і острівці безпеки. Вони проєктуються при ремонті або модернізації існуючих доріг та вулиць, а також при будівництві та реконструкції.

Коментар «Укравтодор»

Ще у 2017 році «Укравтодор» на автодорозі Одеса-Рені встановив перший острівець безпеки в Україні. Острівець дозволив знизити кількість ДТП, які виникали через порушення швидкісного режиму.

🛣 На дорогах України почнуть встановлювати нові засоби розподілу — острівці безпеки, розширення та чокери 2

Фото: Служба автодоріг в Одеській області

Читайте також: 🚶🏼‍♂️ Урбаністика: 50 причин, чому в місті має бути більше пішохідних вулиць

Основою створення стандарту стала концепція VisionZero.

Як роблять дороги безпечнішими у Європі — концепція VisionZero

У країнах Європи давно діє система автоматичної фіксації порушень правил дорожнього руху, завдяки чому вдалося значно зменшити кількість смертельних випадків на дорогах.

Найяскравішим прикладом заходів з організації безпеки на дорогах стала концепція Vision Zero або «концепція нульової смертності» —програма безпеки дорожнього руху Швеції.

У Швеції вже давно запровадили радикальний підхід до безпеки дорожнього руху, завдяки чому число смертей і серйозний травматизм на дорогах значно знизилися. З часу його прийняття минуло десять років, і тепер концепцію «нульової смертності» переймають багато інших країн світу.

Принципи Vision Zero:

  • Обмеження швидкості в населених пунктах до 30 км/год. Вчені зазначають, що саме ця швидкість є межою, при якій більшість пішоходів виживають під час інцидентів.
  • Нагадування про ремені безпеки. Автомобілі, що виробляє Швеція, оснащуються системами нагадування про ремені безпеки.
  • Велосипедні шоломи. Всі діти до 15 років зобов’язані використовувати шолом при їзді на велосипеді.
  • Очищення прилеглих до доріг територій. Було прибрано усі небезпечні предмети, що можуть зашкодити, якщо автомобілю треба з’їхати з дороги на узбіччя: дерева, камені та паркани.
  • Дороги з розділовим бар’єром. Їх встановлено по центрі дороги, вони розмежовують дві смуги і запобігає аварії пов’язані із зіткненнями зустрічного автотранспорту
  • Детальне розслідування аварій зі смертельним випадком. Всі летальні аварії на дорогах розслідуються спеціальною комісією, також шукають рішення, як запобігти інцидент знову.

Також ми раніше писали🛣 На дорогах України почнуть встановлювати нові засоби розподілу — острівці безпеки, розширення та чокери 3⛔ МВС планує збільшити майже у 20 разів штрафи за порушення ПДР, що МВС планує збільшити майже у 20 разів штрафи за порушення ПДР.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: