🏘 Максим Бахматов запустив «Офіс трансформації» — покращення Києва

Čytaty latynkoju
🏘 Максим Бахматов запустив «Офіс трансформації» — покращення Києва

«Офіс трансформації» від Бахматова

Сьогодні Максим Бахматов оголосив про запуск «Офісу трансформації».

У рамках ініціативи планують зібрати групу волонтерів, які хочуть розвивати та піклуватись про місто.

Також Бахматов підкреслив, що цей проєкт не має прив’язки до назв партій чи прізвищ політиків — це лише ініціатива для мешканців міста.

Я отримую десятки повідомлень приблизно такого змісту «Я хочу щось робити і готовий працювати та волонтерити для Києва, як стати частиною вашої команди» (...). Це не політична історія до виборів у жовтні. Бо вибори проходять. А системні проблеми не зникають. Це історія про роки і роки виснажливої і кропіткої роботи.

Максим Бахматов

Стати частиною «Офісу трансформації» може кожен охочий, для цього необхідно заповнити реєстраційну форму та очікувати на відповідь стосовно заявки.

Читайте також: 🚲 У Києві з’явилась інтерактивна мапа для велосипедистів 

У формі необхідно вказати контактні дані, район проживання та скільки ви годин готові виділити на розвиток проєкту.

Окрім того, опціональн можна зазначити рівень освіти, в чому саме ви експерт, який у вас досвід та можна вказати потенційні проєкти — благоустрій певного парку, покращення інфраструктури та інші ініціативи пов’язані з розвитком міста.

Також ми вже раніше писали? У Києві на Грушевського встановлять новий меморіал – загиблим на війні киянам, як у Києві на Грушевського встановлять новий меморіал – загиблим на війні киянам.