🚲 У Києві з’явилась інтерактивна мапа для велосипедистів 

Čytaty latynkoju
🚲 У Києві з’явилась інтерактивна мапа для велосипедистів 

Мапа для велосипедистів

ЛУН Місто склав інтерактивну мапу всіх велодоріжок та велосмуг з неґрунтовим покриттям. Під час розробок орієнтувалися на Велокарту Києва, яка була створена 2019 року за ініціативи громадської організації «Київ — велосипедне місто».

До нової версії мапи додали дані щодо велодоріжок та велосмуг Києва, які прокладені 2020 року або тільки прокладаються.

  • Помаранчевим кольором відмічено смуги, які були створені в 2019 році та раніше
  • Сині доріжки — ті, що з’явились в 2020 році або ще знаходяться в роботі
  • Зелені — доріжки в зонах відпочинку

Коронавірус вніс зміни у транспортну інфраструктуру багатьох міст Європи. За створення нових велодоріжок та вдосконаленням існуючих взялися Лондон, Париж, Будапешт, Мілан, Берлін. Велосипеди, електросамокати, моноколеса виявилися гарним доповненням громадському транспорту — допомагають дотримуватися соціальної дистанції та сприяють покращенню екології.

Команда ЛУН Місто
Читайте також: 🚨 У Києві створили мапу з концентрацією ДТП

Якщо ви помітили, що мапа для велосипедистів не має певної доріжки або маршрут не відповідає реальності, то про це можна написати розробникам і вони виправлять неточність: [email protected]

Також розробники з ЛУН Місто опублікували Концепцію розвитку велосипедної інфраструктури.

01/ 02

Згідно з планами концепції 2018 року, велоінфраструктура повинна була покривати не тільки Київ, але й інші міста — Бориспіль, Васильків, Ірпінь, Бровари та інші.

Також ми вже раніше писали??‍♂️ Між Києвом та Ірпінем планують зробити велосмугу, як між Києвом та Ірпінем планують зробити велосмугу.