🏗 У Києві презентували концепцію нового технологічного району — Kyiv City 

Čytaty latynkoju
🏗 У Києві презентували концепцію нового технологічного району — Kyiv City 

Проєкт Kyiv City

Девелопер Артур Мхітарян пропонує замість промислової зони на Теличці побудувати новий технологічний район зі спеціальним урядовим кварталом.

До того ж автор проєкту зазначив, що він займається цим концептом вже протягом декількох років.

На території промзони планують зробити хмарочоси, бізнес-центри, великий концертний майданчик, парки, зони відпочинку та набережну з пристанню.

Сьогодні у команди Taryan Group є унікальна пророблена концепція Kyiv City. Для її створення ми залучили міжнародних архітекторів. Проконсультувалися з фахівцями, які реалізовували такі ділові центри в різних містах. І обговорили економічну модель з потенційними інвесторами.

Артур Мхітарян, Девелопер
Читайте також: 🌆 Вперед у майбутнє: яким ми маємо побачити Київ у 2050?

Окрім того він звернув увагу на те, що на реалізацію проєкту не треба буде виділяти гроші з бюджету міста.

Все, що необхідно для того щоб зробити концепцію Kyiv City реальною — політичний дозвіл та створити необхідні правила для інвесторів. До того ж Артур Мхітарян закликав об’єднатися місцевих підприємців та владу Києва.

01/ 04

Про бажання створити схожу територію, де можна буде розташувати урядовий квартал, раніше повідомляв президент України Володимир Зеленський. За основу проєкту він взяв London City.

Я хочу побудувати Kyiv City, як у кожній великій країні є city, наприклад, London City — і туди перенести урядовий квартал, є кілька місць таких.

Володимир Зеленський, Президент України

Також ми вже раніше писали⛲️ На Володимирській гірці встановлять новий фонтан, як на Володимирській гірці встановлять новий фонтан.