fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

⛲️ На Володимирській гірці встановлять новий фонтан

⛲️ Na Volodymyrśkij girci vstanovljať novyj fontan
Вже розробили 3D-модель скульптури фонтатну та почали сканувати її.
Vže rozrobyly 3D-modeľ skuľptury fontatnu ta počaly skanuvaty її.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Новий фонтан на Володимирській гірці. Як повідомляє мер Києва Віталій Кличко, скульптори вже на фінальному етапі розробок скульптури Архистратига Михаїла, що стане частиною нового фонтану на Володимирській гірці. Надалі скульптуру виливатимуть частинами з бронзи, а з’єднувати їх. Основа фонтану вже готова. Новий фонтан зі скульптурою встановлять верхній частині парку Володимирська гірка, за Михайлівським Золотоверхим собором. https://www.facebook.com/Vitaliy.Klychko/videos/583971432306163/ Читатйте також: 🏛 Бессарабський ринок у Києві планує відкрити свій власний музей . Це меценатський проєкт компанії Лобортас, його реалізацію ухвалила консультативна рада з питань охорони культурної спадщини при Департаменті охорони культурної спадщини КМДА. А замовником проєкту є комунальне підприємство Спецжитлофонд. Фонтан зі скульптурою Архистратига стане вже другим фонтаном із передбачених проектом реконструкції парку Володимирська гірка. Перший встановили при виході з парку на пішохідно-велосипедний міст.. Віталій Кличко. Мер Києва. Архистратиг Михаїл є патроном міста. Його зображено на гербі Києва. Памятник Архангелу Михаїлу розташовано на Лядських воротах, на Майдані у центрі міста. Також ми вже раніше писали, як на Львівщині полюватимуть на привидів у пам’ятках архітектури.
Реклама 👇 Замовити

Новий фонтан на Володимирській гірці

Як повідомляє мер Києва Віталій Кличко, скульптори вже на фінальному етапі розробок скульптури Архистратига Михаїла, що стане частиною нового фонтану на Володимирській гірці.

Надалі скульптуру виливатимуть частинами з бронзи, а з’єднувати їх. Основа фонтану вже готова.

Новий фонтан зі скульптурою встановлять верхній частині парку «Володимирська гірка», за Михайлівським Золотоверхим собором.

Читайте також: 🏛 Бессарабський ринок у Києві планує відкрити свій власний музей 

Це меценатський проєкт компанії «Лобортас», його реалізацію ухвалила консультативна рада з питань охорони культурної спадщини при Департаменті охорони культурної спадщини КМДА.

А замовником проєкту є комунальне підприємство «Спецжитлофонд».

Фонтан зі скульптурою Архистратига стане вже другим фонтаном із передбачених проектом реконструкції парку «Володимирська гірка». Перший встановили при виході з парку на пішохідно-велосипедний міст.

Віталій Кличко, Мер Києва

Архистратиг Михаїл є патроном міста. Його зображено на гербі Києва. Пам’ятник Архангелу Михаїлу розташовано на Лядських воротах, на Майдані у центрі міста.

⛲️ На Володимирській гірці встановлять новий фонтан 1

Також ми вже раніше писали⛲️ На Володимирській гірці встановлять новий фонтан 2👻 На Львівщині «полюватимуть» на привидів у пам’ятках архітектури, як на Львівщині «полюватимуть» на привидів у пам’ятках архітектури.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: