🚨 У Києві створили мапу з концентрацією ДТП

Čytaty latynkoju
🚨 У Києві створили мапу з концентрацією ДТП

Мапа ДТП міста

Розробив онлайн-мапу з аварійними точками міста киянин Олексій Касьяненко.

На його платформі можна знайти інформацію про особливо небезпечні ділянки, де найчастіше траплялися аварії з серйозними наслідками — тяжкими травмами або смертями. Про це повідомляє видання Хмарочос.

Сам розробник повідомляє, що для мапи він провів аналіз доріг міста на ДТП за 2016-2019 роки.

Читайте також: 🚘 У Києві планують побудувати два нових автовокзали

Цю статистику зібрав інший киянин Сергій Пасюта, який також зазначає, що насправді в місті немає офіційної статистичної інформації про аварійно-небезпечні ділянки.

Також Олексій Касьяненко підкреслює, що в Києві лише на шести з 20 найбільш аварійних локаціях встановлено камери автофіксації порушень.

Домінування постраждалих пішоходів на всіх проблемних ділянках свідчить про те, що немає зручної інфраструктури. Наприклад, на тому ж проспекті Перемоги всі водії розганяються, щоб швидше доїхати до наступного корку або розв’язки (де, зазвичай, і трапляються тяжкі ДТП). А пішоходи постійно перебігають проспект згори.

Олексій Касьяненко, Розробник мапи з ДТП Києва

Раніше ми вже писали⛔️ «Укравтодор» запровадив нову навігацію на дорогах — вже встановили експериментальні знаки, як «Укравтодор» запровадив нову навігацію на дорогах — вже встановили експериментальні знаки.